66269-2024 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - 1 zadanie
Interne Kennung: CRZP/3/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podst. art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Procedura pełna na przedmiotowe zamówienie została przeprowadzona dwukrotnie pod numerem ogłoszenia nr 2023/S 201-632415 oraz 2023-OJS242-762922-pl a zakres zamówienia nie został zmieniony. Obie procedury zostały unieważnione: Procedura o numerze ogłoszenia 2023/S 201-632415 została unieważniona na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”. Procedura o numerze ogłoszenia 2023-OJS242-762922-pl została unieważniona na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – cyt. „Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001