2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sniego valymo ir kelių barstymo paslaugos vietinės reikšmės viešuosiuose keliuose Utenos rajono savivaldybės administracijos Leliūnų seniūnijos teritorijoje (tarptautinis)
Beschreibung: Perkama sniego valymo ir kelių barstymo paslaugos vietinės reikšmės viešuosiuose keliuose Utenos rajono savivaldybės administracijos Leliūnų seniūnijos teritorijoje.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0