See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve izvajanja nalog zavarovalniško medicinskega nadzornika
Beschreibung: Predmet javnega naročila so storitve zavarovalniško medicinskega nadzora zdravstvenih delavcev za potrebe ZZZS v obdobju od sklenitve pogodbe do 31. 12. 2028, in sicer za storitve izvajanja nadzorov v zdravstveni dejavnosti na področju specialističnih ambulant, bolnišničnih obravnav ter zobozdravstvene dejavnosti, vključno z delom na sestankih nadzornikov ZZZS in storitve zavarovalniško medicinskih nadzorov s strokovno vsebino v skladu s 4. odstavkom 21. člena Zakona o dodatnih in interventnih ukrepih na področju zdravstva (ZDIUPZ) na področju kardiologije in vaskularne medicine ter družinkse medicine. Podrobnosti o predmetu javnega naročila oziroma dodatne značilnosti storitev iz javnega naročila in drugi pogoji izvedbe posla so razvidni v nadaljevanju predmetnega obrazca, iz priloženih vzorcev pogodb, pogoji in višina plačila za opravljene storitve v času objave tega razpisa pa so razvidni iz priloženega sklepa o višini plačil.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklop 1 Naloge zavarovalniško medicinskega nadzornika na področju specialističnih ambulant in bolnišnične obravnave
Beschreibung: Predmet javnega naročila so storitve zavarovalniško medicinskega nadzora zdravstvenih delavcev za potrebe ZZZS v obdobju od sklenitve pogodbe do 31. 12. 2028, in sicer za storitve izvajanja nadzorov v zdravstveni dejavnosti na področju specialističnih ambulant, bolnišnične obravnave , vključno z delom na sestankih nadzornikov ZZZS
Interne Kennung: 576664
Los: LOT-0002
Titel: Sklop 2: Naloge zavarovalniško medicinskega nadzornika na področju zobozdravstvene dejavnosti
Beschreibung: Predmet javnega naročila so storitve zavarovalniško medicinskega nadzora zdravstvenih delavcev za potrebe ZZZS v obdobju od sklenitve pogodbe do 31. 12. 2028, in sicer za storitve izvajanja nadzorov v zdravstveni dejavnosti na področju zobozdravstvene dejavnosti, vključno z delom na sestankih nadzornikov ZZZS
Interne Kennung: 576665
Los: LOT-0003
Titel: Sklop 3 Naloge zavarovalniško medicinskega nadzornika v nadzorih s strokovno vsebino v skladu s 4. odstavkom 21. člena ZDIUPZ na področju kardiologije in vaskularne medicine
Beschreibung: Predmet javnega naročila so storitve zavarovalniško medicinskega nadzora zdravstvenih delavcev za potrebe ZZZS v obdobju od sklenitve pogodbe do 31. 12. 2028, in sicer za storitve izvajanja nadzorov s strokovno vsebino v skladu s 4. odstavkom 21. člena Zakona o dodatniht in interventnih ukrepih na področju zdravstva (ZDIUPZ) na področju kardiologije in vaskularne medicine
Interne Kennung: 576666
Los: LOT-0004
Titel: Sklop 4 Naloge zavarovalniško medicinskega nadzornika v nadzorih s strokovno vsebino v skladu s 4. odstavkom 21. člena ZDIUPZ na področju družinske medicine
Beschreibung: Predmet javnega naročila so storitve zavarovalniško medicinskega nadzora zdravstvenih delavcev za potrebe ZZZS v obdobju od sklenitve pogodbe do 31. 12. 2028, in sicer za storitve izvajanja nadzorov s strokovno vsebino v skladu s 4. odstavkom 21. člena Zakona o dodatnih in interventnih ukrepih na področju zdravstva (ZDIUPZ) na področju družinkse medicine
Interne Kennung: 576667