662709-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Tomaszowskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. „Arena Lodowa”, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Tomaszowskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. „Arena Lodowa”, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
BeschreibungKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Tomaszowskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. „Arena Lodowa”, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Interne Kennung1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen