2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvoer en verwerking van schroot, ingezameld op recyclageparken - 2027-2030
Beschreibung: De opdracht omvat het ter beschikking stellen van containers op meerdere adressen (voornamelijk recyclageparken) , de afvoer en de recyclage van het schroot (ferro en non-ferro samen) in het werkingsgebied van IVOO (Bredene, Gistel, Ichtegem, Middelkerke, Oostende en Oudenburg).
Interne Kennung: IVOO-Afvoer en verwerking van schroot - 2027-2030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IVOO-Afvoer en verwerking van schroot - 2027-2030 - 1
Interne Kennung: 1
662719-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1