662743-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Elektrizität – Furnizare de energie electrică pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare de energie electrică pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală
Beschreibung: Agenția Naționale de Administrare Fiscală va încheia un acord-cadru de achiziţie publică care are ca obiect furnizarea de energie electrică pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală situate atât în Municipiul București, cât și în provincie, pentru operioada de 24 luni, astfel: Categorie de consum - Joasă tensiune: Piața Alba Iulia nr. 6, bl.I5, Sector 3, București; Str. Caransebeș nr. 1, Sector 1, București; B-dul Mărăști nr. 4, Sector 1, București; Str. București nr. 18, Constanța, jud. Constanța; Aleea Islaz nr. 2, Târgu Jiu, jud. Gorj; Str. Stolniceni nr. 49, Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea; Str. Măriuca nr. 14, Sector 4, București; Șos. București - Ploiești nr. 25 - 27, Sector 1, București; Str. Gheorghe Magheru nr. 9, bl. 329, sc. A, AP. 35, Arad. Categorie de consum - Medie tensiune: Str. Mihail Sebastian nr. 88, Sector 5, București. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor =18 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor acestor solicitări de clarificare în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 16031712/2024/47
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitati minime acord cadru (24 luni) CANTITATE ESTIMATĂ JOASĂ TENSIUNE = 1.072,60 MWh CANTITATE ESTIMATĂ MEDIE TENSIUNE = 39,60 MWh Cantitati maxime acord cadru (24 luni) CANTITATE ESTIMATĂ JOASĂ TENSIUNE = 2.145,20 MWh CANTITATE ESTIMATĂ MEDIE TENSIUNE = 79,20 MWh Cantitati cel mai mic contract subsecvent CANTITATE ESTIMATĂ JOASĂ TENSIUNE = 81,25 MWh CANTITATE ESTIMATĂ MEDIE TENSIUNE = 3,00 MWh Cantitati cel mai mare contract subsecvent CANTITATE ESTIMATĂ JOASĂ TENSIUNE = 975,00 MWh CANTITATE ESTIMATĂ MEDIE TENSIUNE = 36,00 MWh Valoare minimă estimată acord-cadru: 1.433.616,00 lei fără TVA. Valoare maximă estimată acord-cadru: 2.867.232,00 lei fără TVA. Valoare estimată cel mai mare contract subsecvent: 1.303.170,00 lei fără TVA.
Interne Kennung: 1