See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa kartonu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kartonu w podziale na dwie części: 1.1. Część A – Karton powlekany w ilości: 30 000 kg 1.2. Część B – Karton offsetowy w ilości: 100 000 kg 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości przekroczenia całkowitej zamówionej ilości kartonu zarówno w części A jak i w części B. Łączna ilość wszystkich dostaw może być mniejsza maksymalnie o 350 kg wagi netto przedmiotu zamówienia zarówno w części A jak, i w części B.
Vorherige Bekanntmachung: 412138-2025
Interne Kennung: 993200.271.123.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A – Karton powlekany w ilości: 30 000 kg.
Beschreibung: 1. Część A – Karton powlekany w ilości: 30 000 kg. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część A
Los: LOT-0002
Titel: Część B - Karton offsetowy w ilości: 100 000 kg.
Beschreibung: 1. Część B – Karton offsetowy w ilości: 100 000 kg. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część B