2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare mobilier nemedical si medical
Beschreibung: Furnizare mobilier medical si nemedical necesar compartimentelor din spital in conformitate cu cerintele caietului de sarcini. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare, in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile, inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor. Solicitarile de clarificari vor fi transmise in format editabil.
Interne Kennung: 4208498.2026.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilier nemedical din pal pentru locatia Stationar II
Beschreibung: Mobilier nemedical din pal pentru locatia Stationar II in conformitate cu cerintele caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
Los: LOT-0002
Titel: Mobilier medical pentru locatia Stationar I si Stationar II
Interne Kennung: 2