See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DE VERNIEUWING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE VAN HET OPENBAAR CENTRUM VOOR MAATSCHAPPELIJK WELZIJN (OCMW) VAN UKKEL
Beschreibung: Het doel is de gunning van de volgende percelen voor verzekeringen: PERCEEL 1: VERZEKERINGSDIENSTEN SCHADE, ONGEVALLEN, AANSPRAKELIJKHEID EN AUTO. Luik 1: SCHADEVERZEKERING Deel 1: Brandverzekering en aanverwante risico's. Deel 2: Allriskverzekering elektronica en informatica. Deel 3: Allriskverzekering kunstvoorwerpen. Deel 4: Verzekering vervoer en verblijf van waardevolle goederen. Luik 2: ONGEVALLENVERZEKERING Deel 1: Arbeidsongevallen Deel 2: Arbeidsongevallen van de Voorzitter, de leden van het Vast Bureau en de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Luik 3: AANSPRAKELIJKHEIDSVERZEKERING Deel 1: Algemene burgerlijke aansprakelijkheid. Deel 2: Objectieve aansprakelijkheid in geval van brand of ontploffing. Deel 3: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen. Deel 5: Burgerlijke aansprakelijkheid van de Voorzitter, de leden van het Vast Bureau en de leden van de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Luik 4: MOTORRIJTUIGENVERZEKERING Deel 1: Motorrijtuigenverzekering. Deel 2: Omnium dienstverplaatsingen PERCEEL 2: VERZEKERING CYBER RISK
Interne Kennung: 10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 10/2025 - 1
Beschreibung: : VERZEKERINGSDIENSTEN SCHADE, ONGEVALLEN, AANSPRAKELIJKHEID EN AUTO.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: VERZEKERING CYBER RISK
Beschreibung: VERZEKERING CYBER RISK
Interne Kennung: 2