662820-2026 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – II Dostawa jednego ambulansu sanitarnego typu A2 dla potrzeb Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie – SP ZOZ.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: II Dostawa jednego ambulansu sanitarnego typu A2 dla potrzeb Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie – SP ZOZ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego ambulansu drogowego typu A2 wraz z zabudową, prostymi mechanicznymi noszami i wyposażeniem określonym w załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jednego ambulansu sanitarnego typu A2 dla potrzeb Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie - SP ZOZ
Interne Kennung: DE.332.6.2026
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114121 Karetki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33192160 Nosze, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DE.332.6.2026