See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mācību un attīstības pakalpojumu iepirkums Valsts administrācijas skolas vajadzībām
Beschreibung: Mācību un attīstības pakalpojumu iepirkums Valsts administrācijas skolas vajadzībām
Interne Kennung: VAS 2024/05-02/4 DIS
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001