See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rajatraktori ost
Beschreibung: Ostetakse uus biodiislil töötav suusarajatraktor koos lisaseadmetega - esisahk, frees-lumepurustaja, suusaraja-jäljehöövlid. Pakkuja peab tagasi ostma hankijal olemasoleva suusarajatraktori koos lisaseadmetega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309952-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
5. Los
Los: LOT-0000