662854-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Gemeente Midden- Drenthe
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Midden- Drenthe
Beschreibung: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van gemeente Midden- Drenthe. De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een optionele verlenging van 3 maal twaalf maanden en gaat in per 1 januari 2027. -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1