See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICAMENTE DIVERSE
Beschreibung: Medicamente diverse pentru 24 luni, conform Caiet de sarcini Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 10. Numarul zile pana la care se poate raspunde la solicitarile de clarificari .-5 Medicamente diverse licitate ca urmare a : - incetararii acordurilor cadru - neatribuirea unor medicamente la licitatiile organizate anterioar - propunerea spre aprovizionare cu medicamente noi
Interne Kennung: 3724415/PAAP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACENOCUMAROLUM 2MG
Beschreibung: CONFORM CAIET DE SARCINI
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACIDUM ASPARTICUM/PYRIDOXINA
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ACIDUM FUSIDICUM+BETAMETHASONUM 20MG/1MG/G
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ACIDUM FUSIDICUM+HYDROCORTISONUM 20MG/1MG/G
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ACETYLCISTEINUM 200MG
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ACETYLCISTEINUM 300MG/3ML
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ACICLOVIRUM
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ACID OMEGA-3-ESTERI ETILICI 90
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ACIDUM ACETYLSALICILICUM 100MG
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 200MG
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 100MG FIOLA
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ACIDUM FOLICUM 5MG
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 250MG
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500MG
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: ACIDUM VALPROICUM+SARURI MCP elib.prel.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 300MG
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: ACIDUM VALPROICUM +SARURI 57,64 MG/ML
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: ACIDUM VALPROICUMSARURI 500MG
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: ALBENDAZOLUM 200MG
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: ALLOPURINOLUM 100MG
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: ALPRAZOLAMUM 0.5MG
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: ALPRAZOLAMUM 0.25MG
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: AMBAZONUM 10MG
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: AMINOPHYLINUM 100MG
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: AMINOPHYLINUM 24MG/ML
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: AMISULPRIDUM 200MG
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: AMISULPRIDUM 400MG
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: AMLODIPINUM 5MG
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: AMLODIPINUM 10MG
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: AMOXICILLINUM 500MG CP
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: AMOXICILLINUM+ACID CLAVULANIC 1G -CP
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: AMOXICILLINUM+ACIDUM CLAVULANIC 1.2G-FLC
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: AMPICILLINUM 500MG
Beschreibung: CONFORM CAIET SARCINI
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: AMPICILLINUM+SULBACTAM 100MG/500MG
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: APIXABANUM 2.5MG
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: APIXABANUM 5MG
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: ARIPIPRAZOLUM 10MG
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: ARIPIPRAZOLUM 15MG
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: ARIPIPRAZOLUM 400MG FLC 1+1
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: ATORVASTATINUM 20MG
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: ATORVASTATINUM 40MG
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: BACLOFENUM 25MG
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: COMBINATII (BACITRACINUM+NEOMICINUM) TUB 20G
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: COMBINATII (BACITRACINUM+NEOMICINUM) 10G
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: BECLOMETAZONA/FORMOTEROL 100+6µg
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: BECLOMETAZONA/FORMOTEROL 200+6µg
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: BENZATIN BENZYILPENICILLINUM 1,2MIL UI
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: BENZYLUM BENZOICUM 50G
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: BETAHISTINUM 24MG
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: BISACODYLUM 5MG
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: BISOPROLOLUM 2,5mg
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: BROMAZEPAMUM 1,5mg
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: BROMAZEPAMUM 3MG
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: BROMHEXINUM 8MG
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: BROMHEXINUM 50ML-2MG/ML
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: BUDESONIDUM+FORMOTEROLUM 160µg/4,5µg
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: BUSPIRONUM 5MG
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: BUSPIRONUM 10MG
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: CANDESARTANUM CILEXETIL 8MG
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: CANDESARTANUM CILEXETIL 16MG
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: CAPTOPRILUM 50MG
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: CARBAMAZEPINUM 200MG
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: CARBAMAZEPINUM 300MG
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: CARBAMAZEPINUM 400MG
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: CARBAMAZEPINUM 600MG
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: CARBAZOCHROMI SALICILAS 1,5MG/5ML
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: CARIPRAZINUM 1,5MG
Beschreibung: CIONFORM CAIET DE SARCINI
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CARIPRAZINUM 3MG
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: CARIPRAZINUM 4,5MG
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: CARIPRAZINUM 6 MG
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: CEFIXINUM 200MG
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: CEFTRIAXONUM 1G
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: CEFUROXIMUM 500MG
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: CELECOXIBUM 200MG
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: CHLORZOXAZONUM 250MG
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: CINOLAZEPAMUM 40MG
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: CIPROFLOXACINUM 500MG
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: CLOBETASOLUM 0.5MG/G
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: CLONAZEPAMUM 0.5MG
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: CLONAZEPAMUM 2MG
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: CLOPIDOGRELUM 75MG
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: CLORURA DE SODIU 250ML-9%
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: CLORURA DE SODIU 500ML-9%
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: CLOTRIMAZOLUM 15G
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: CLOZAPINUM 100MG
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: CLOZAPINUM 25MG
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: COLECARCIFEROLUM 2000UI
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: COMBINATII (FERROSI SULFAS+ACIDUM ASCORBICUM) 100MG+60MG
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: COMBINATII (LEVODOPUM+CARBIDOPUM) 250/25MG
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: COMB. ISOCONAZOLUM+DIFLUCORTOLONUM 30G 10MG/1MG/1G
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: COMBINATII TOBRAMYCINUM+DEXAMETHASONUM 3MG/1MG/ML
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: COMBINATII (THIAMINUM+PYRIDOXINUM+ CYANOCOBALAMINUM)
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: COMBINATII PARACETAMOLUM+TRAMADOLUM 325/37.5MG
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: COMBINATII (VALERIANAE EXTRACTUM SICCUM +PHENOBARBITALUM) 80MG/20MG
Beschreibung: CONFOM CAIET DE SARCINI
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: COMBINATII SOLUTIE RINGER 500ML
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: COMBINATII STEROFUNDIN sau echivalent
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: COMBINATII ANTIACID
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: COMBINATII POTASIU, MAGNEZIU 39MG/12MG
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FIER III
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: CYANOCOBALAMINUM 100MG/5ML
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: DAPAGLIFLOZINUM 10MG
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: DESLORATADINUM 5MG
Beschreibung: CONFORM CAIET DE SACINI
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: DEXAMETHASONUM 4MG/ML
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: DEXAMETHASONUM 4MG
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: DIAZEPAMUM 10MG
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: DIAZEPAMUM 10MG/5ML
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: DICLOFENACUM 10MG/G TUB
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: DICLOFENACUM 25MG/ML
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: DICLOFENACUM 50MG -CP
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: DIGOXINUM 0.25MG
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: DILTIAZEMUM 60MG
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: DIOSMINUM 500MG
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: DIOSMINUM 1000MG
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: DIOSMECTITA 3G-PL
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: DOMPERIDONUM 10MG
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: DONEPEZILUM 10MG
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: DONEPEZILUM 5MG
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: DOXICICLINUM 100MG
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: DROTAVERINUM 40MG
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: DROTAVERINUM 40MG/2ML
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: DULOXETINUM 30MG
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: DULOXETINUM 60MG
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: DUTRASTERDUM 0.5MG
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: ENALAPRILUM 10MG
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: ENALAPRILUM 5MG
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: ENOXIPARINUM 4000UI/0.4ML
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: ENOXIPARINUM 6000UI/0.6ML
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: ENZIME PANCREATICE 275MG
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: ERDOSTEINUM 300MG
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: ESCITALOPRAMUM 10MG
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: ETAMSYLATUM 250MG/2ML
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: FAMOTIDINUM
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: FENOFIBRATUM 160MG
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: FINASTERIDUM 5MG
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: FLUOXETINUM 20MG
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: FOSFOLIPIDE 300MG
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: FURAZOLIDONUM 100MG
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: FUROSEMIDUM 40MG
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: FUROSEMIDUM 10MG/ML
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: GABAPENTINUM 300MG
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: GABAPENTINUM 400MG
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: GALANTAMINUM 8MG
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: GENTAMICINUM 40MG/1ML
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: GENTAMICINUM 80MG/2ML
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: GLICLAZIDUM 60MG
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: GLUCOSUM 5%-500ML
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: HALOPERIDOLUM 5MG/ML
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: HALOPERIDOLUM 2%
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: HEMODERIVAT DEPROTEINIZAT DIN SANGE DE VITEL 200MG-CP
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: HEMODERIVAT DEPROTEINIZAT DIN SANGE DE VITEL 200MG/5ML
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: HEPARINUM 5000UI-40G
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER PORCINA 10ML-215,2MG/ML
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER PORCINA 20ML -215,2MG/ML
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER PORCINA 5ML-215,2MG/ML
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: HYDROCORTISONUM 19.6MG/5ML
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: HYDROCORTISONUM 100MG
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: IBUPROFENUM 400MG
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: INDAPAMIDUM 1,5MG
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: INSULINE UMANE cu actiune rapida 100UI/ML
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: KANAMYCINUM -unguent oftalmic
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: LACTULOSUM 667MG/ML
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: LAMOTRIGINUM 50MG
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: LEVETIRACETAMUM 500MG
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: LEVETIRACETAMUM 1000MG
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: LEVETIRACETAMUM 100MG/ML sol perfuzabila
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: LEVETIRACETAMUM750mg
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: LEVOFLOXACINUM 500MG
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: LEVOMEPROMAZINUM 25MG
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: LEVOTHYROXINUM 100 µg
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: LEVOTHYROXINUM 25µg
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: LORATADINUM 10MG
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: LORAZEPAMUM 1MG
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: LORAZEPMAMUM 4MG/ML
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: MANNITOLUM 20%-250ML
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: MEMANTINUM 10MG
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: MESALAZINUM 4000MG
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: MESALAZINUM 500MG
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM 500MG-CP
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM 1G/2ML
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: METFORMINUM 1000MG
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: METFORMINUM 500MG
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: METHYLPREDNISOLONUM 16MG
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: METOCLOPRAMIDUM 10MG CP
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: METOPROLOLUM 50MG
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: METOPROLOLUM 25MG
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: METRONIDAZOLUM 250MG
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: MIDODRINUM 2,5MG
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: MILGAMMA FIOLA
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: MILGAMMA CPS
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: MIRTAZAPINUM 30MG
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: NICERGOLINUM 30MG
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: NIDOFLOR
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: NORFLOXACINUM 400MG
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: OLANZAPINUM 10MG
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: OLANZAPINUM 15MG
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: OLANZAPINUM 20MG
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: OLANZAPINUM 5 MG
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: OMEPRAZOLUM 20MG
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: OXACILLINUM 500MG
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: OXITETRACICLINA/HIDROCORTIZON 59,50G
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: PALIPERIDONUM 6MG
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: PANTOPRAZOLUM 20MG
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: PANTOPRAZOLUM 40MG
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: PARACETAMOLUM 10MG/ML
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: PARACETAMOLUM 500MG
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: PAROXETINUM 20MG
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: PENTAERITHRITYLITETRANITRAS 20MG
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: PENTOXIFYLLINUM 400MG
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: PERINDOPRILUM 10MG
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: PERINDOPRILUM 5MG
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: PERINDOPRILUM+INDAPAMIDUM 2.5MG/0.625MG
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: PERINDOPRILUM+INDAPAMIDUM 5MG/1,25MG
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: PHENYTOINUM 100MG
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: PHYTOMENADIONUM 10MG/ML
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: PIRACETAMUM 400MG
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: PIRACETAMUM 1G/5ML
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: POVIDONUM IODINATUM 30ML
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: POVIDONUM IODINATUM 120ML
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: PREGABALINUM 75MG
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: PREGABALINUM 150MG
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: PROBIOTIC
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: PROPRANOLOLUM 40MG
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: PYRIDOXINUM 250MG/5ML
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: QUETIAPINUM 50MG
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: QUETIAPINUM 200MG
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: QUETIAPINUM 300MG
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: QUETIAPINUM 400MG
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: RILMENIDINUM 1MG
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: RISPERIDONUM 3MG
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: RISPERIDONUM 2MG
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: RISPERIDONUM 4MG
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: RISPERIDONUM 50MG
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: RISPERIDONUM 37.5MG
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: RISPERIDONUM 1MG/ML
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: RIVASTIGMINUM 4.6MG/24H
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: RIVASTIGMINUM 9.5MG/24H
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: RUTOZIDA
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: SALBUTAMOLUM 100MCG/DOZA
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: SALMETEROLUM+FLUTICASONUM 50µg/250µg
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: SALMETEROLUM+FLUTICASONUM 25µg/125µg
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: SERTRALINUM 50MG
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: SERTRALINUM 100MG
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: SILIBINUM 150MG
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: SIMVASTATINUM 10MG
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: SITAGLIPTINUM 50MG
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: SPIRONOLACTONUM 25MG
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: SULFADIAZINUM 50G
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM 400MG/80MG
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: SULODEXIDUM 250MG
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: SULPIRIDUM 200MG
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: SULPIRIDUM 50MG
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: SULTAMICILLINUM 375MG
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: SUPOZITOARE CU GLICERINA 2100MG
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: TAMSULOSINUM 0.4MG
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: TETRACICLINA/ACETAT HIDROCORTIZON/BENZOCAINA 10MG/5MG/4MG
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: THEOPHYLLINUM 350MG
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: THEOPHYLLINUM 200MG
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: THIAMAZOLUM 10MG
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: THIAMINUM 100mg/2ml
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: TIANEPTINUM 12.5MG
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: TIAPRIDUM 100MG
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: TOLPERISONUM 150MG
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: TOLPERISONUM 50MG
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: TOXINA BOTULINICA 100UI
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: TRAMADOLUM 50MG -CP
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: TRAMADOLUM 50MG/ML
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: TRAZODONUM AC 150MG
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: TRAZODONUM EP 150MG
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: TRAZODONUM EP 300MG
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: TRIHEXYPHENIDYLUM 2MG
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: TRIMEBUTINUM 100MG
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: TRIMETAZIDINUM 35MG
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: ULEI DE PARAFINA 40G
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: UNGUENT CU SULF 70G
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: VACCIN TETANIC ASDORBIT
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: VANCOMYCINUM 500MG
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: VANCOMYCINUM 1000MG
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: VENLAFAXINUM 150MG
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: VENLAFAXINUM 75MG
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: VORTIOXETINUM 10MG
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: VORTIOXETINUM 20MG
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: ZOLPIDEMUM 10MG
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: ZOPICLONUM 7.5MG
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: ZUCLOPENTIXOLUM 200MG/ML
Interne Kennung: 286