662882-2026 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa samochodu terenowego na potrzeby Straży Granicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu terenowego na potrzeby Straży Granicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu terenowego typu pickup na potrzeby Straży Granicznej w ilości 1 sztuka. Pojazd przewidziany jest do interwencji w trudnych warunkach terenowych oraz do ciągania przyczepy z pojemnikiem na MW i UW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że korzysta z uprawnienia do wyznaczenia skróconego terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.3. Uzasadnienie. Skrócenie terminu składania ofert z ustawowych 35 dni następuje w związku z uprzednim opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp: 1) Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 556099-2026 w dniu 11.08.2026 r. 2) Ogłoszenie to zawierało wszystkie wymagane informacje niezbędne dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie dostępnym w chwili jego publikacji. 3) Przekazanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego do publikacji nastąpiło z zachowaniem terminów ustawowych, tj. na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej ogłoszenia o zamówieniu publikowanego do niniejszego postępowania.
Zentrale Elemente des Verfahrens: https://ezamowienia.gov.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34131000 Pick-ups
Place of performance
Postal address: ul. Jagiellońska 25
Town: Katowice
Postcode: 40-032