662903-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa aparatury naukowo-badawczej na potrzeby stanowiska do badania korelacji pomiędzy właściwościami strukturalnymi i elektrycznymi materiałów oraz układów cienkowarstwowych z dyfraktometrem rentgenowskim.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo-badawczej na potrzeby stanowiska do badania korelacji pomiędzy właściwościami strukturalnymi i elektrycznymi materiałów oraz układów cienkowarstwowych z dyfraktometrem rentgenowskim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej aparatury naukowo-badawczej przeznaczonej do skorelowanych badań strukturalnych, elektrycznych i elektrochemicznych materiałów funkcjonalnych oraz układów cienkowarstwowych. Dostawa obejmuje instalację, integrację, uruchomienie, kalibrację, testy odbiorowe, dokumentację oraz niezbędne do uruchomienia i prawidłowej obsługi szkolenie użytkowników. 2. Zamówienie podzielono na dwie niezależne części: a) Część 1 – układ dyfraktometru rentgenowskiego z komorami pomiarowymi i wyposażeniem uzupełniającym, b) Część 2 - stacja elektrochemiczna, wielokanałowe cyklery bateryjne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: CEZAMAT/ZP25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – układ dyfraktometru rentgenowskiego z komorami pomiarowymi i wyposażeniem uzupełniającym,
Beschreibung: 1.Zakres dostawy części 1 postępowania: • dyfraktometr rentgenowski z obudową radiacyjną, goniometrem, źródłem promieniowania Cu z rotującą anodą, układami bezpieczeństwa oraz kompletnym torem wiązki padającej i rozproszonej; • zestaw optyki padającej i rozproszonej do pracy przynajmniej w geometrii Bragga-Brentano, geometrii wiązki równoległej, wysokiej rozdzielczości, mikrodyfrakcji i mapowania XRD, transmisji, SAXS, GISAXS, WAXS, GIWAXS, XRR, GIXRD, RSM, pomiarów naprężeń, tekstury i figur biegunowych; • zestaw detektorów hybrydowych, półprzewodnikowych, zliczających pojedyncze fotony, pracujących w trybach 0D, 1D i 2D; • stoliki, przystawki i uchwyty do pomiarów próbek proszkowych, cienkich warstw, podłoży krystalicznych, kapilar, mikroobszarów, ogniw bateryjnych oraz pomiarów w funkcji temperatury; • układ chłodzenia woda-woda o wydajności dostosowanej do oferowanego systemu, układ próżniowy dla toru SAXS oraz układ próżniowo-gazowy dla przystawki temperaturowej; • komputer sterujący, oprogramowanie sterujące i analityczne, licencje, baza danych dyfrakcyjnych, system przechowywania danych oraz wyposażenie pomocnicze laboratorium; • transport, wniesienie, instalacja, uruchomienie, testy odbiorcze, szkolenie użytkowników w zakresie niezbędnym do samodzielnego uruchamiania, obsługi i prawidłowej eksploatacji aparatury, wykonywania pomiarów z wykorzystaniem wszystkich technik badawczych i funkcjonalności oferowanych przez dostarczone urządzenie oraz wykonywania podstawowych czynności serwisowych i konserwacyjnych dopuszczonych do realizacji przez użytkownika i przekazanie pełnej dokumentacji. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - stacja elektrochemiczna, wielokanałowe cyklery bateryjne.
Beschreibung: 1.Przedmiotem części 2 jest dostawa kompletnego zestawu do wykonywania zaawansowanych pomiarów elektrochemicznych i impedancyjnych, długotrwałego cyklowania ogniw. Wszystkie urządzenia pomiarowe muszą być wyposażone w przewody, oprogramowanie i jednostki sterujące niezbędne do rozpoczęcia pracy. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.