662917-2026 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sławno w roku 2027
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sławno w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo - rolnej, gospodarki szkółkarskiej oraz nasiennictwa i selekcji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sławno w roku 2027.
Interne Kennung: S.2701.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwa: Jarosławiec, Chudaczewko, Gospodarstwo Szkółkarskie Stary Kraków z nasiennictwem i selekcją, Punkt Alarmowo - Dyspozycyjny Nadleśnictwa Sławno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, gospodarki szkółkarskiej oraz nasiennictwa i selekcji, do wykonania na terenie leśnictw: Jarosławiec i Chudaczewko oraz Gospodarstwo Szkółkarskie Stary Kraków i Punkt Alarmowo - Dyspozycyjny Nadleśnictwa Sławno. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu Nadleśnictwa w Sławnie. Zbiór nasion i szyszek zostanie przeprowadzony w obiektach nasiennych (gospodarczych i wyłączonych drzewostanach nasiennych, plantacjach nasiennych, plantacyjnych uprawach nasiennych, drzewach matecznych i źródłach nasion) wskazanych przez Zamawiającego na terenie całego Nadleśnictwa Sławno. Zamówienie obejmuje również obsługę Punktu Alarmowo - Dyspozycyjnego Nadleśnictwa Sławno, mieszczącego się w biurze Nadleśnictwa Sławno ul. Mireckiego 15, 76-100 Sławno.
Interne Kennung: Pakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 75251120 Waldbrandbekämpfung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Leśnictwa: Radosław, Krakowiany.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Radosław i Krakowiany w 2027 r. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu nadleśnictwa w Sławnie.
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwa: Emilianowo, Warginia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictw Emilianowo i Warginia w 2027 r. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu nadleśnictwa w Sławnie.
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Leśnictwa: Domasławice, Słowino
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo- rolnej oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Domasławice i Słowino w 2027 r. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu nadleśnictwa w Sławnie.
Interne Kennung: Pakiet IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 75251120 Waldbrandbekämpfung
Los: LOT-0005
Titel: Leśnictwa: Czarnolas Malechowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Czarnolas i Malechowo w 2027 r. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu nadleśnictwa w Sławnie.
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Leśnictwa: Wrześnica, Noskowo, Lisowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Wrześnica, Noskowo i Lisowo w 2027 r. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu nadleśnictwa w Sławnie.
Interne Kennung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: Leśnictwa: Gwiazdówko, Łętowo, Janiewice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Gwiazdówko, Łętowo i Janiewice w 2027 r. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu nadleśnictwa w Sławnie.
Interne Kennung: Pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: Leśnictwa: Kosierzewo, Ostrowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Kosierzewo i Ostrowiec w 2027 r. Sadzonki będą przewożone ze szkółki leśnej w Starym Krakowie do leśnictw właściwych dla danego pakietu. Materiały, które zapewnia Zamawiający będą przewożone z magazynu nadleśnictwa w Sławnie.
Interne Kennung: Pakiet VIII