662927-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění majetku města a odpovědnosti za újmu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění majetku města a odpovědnosti za újmu
BeschreibungPojištění majetku města a odpovědnosti za újmu Živelní pojištění Pojištění pro případ odcizení a vandalismu Pojištění skel Pojištění strojů Pojištění elektroniky Pojištění přepravy Pojištění odpovědnosti za újmu
Interne KennungP25V00000711
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní otevření řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenOpce ve výši 6 mil. Kč bez DPH Zadavatel si vyhrazuje možnost rozšíření služby týkající se objemu poskytovaných služeb s ohledem na nově pořizované (koupě i výstavba) či prodané objekty. Změny pojistného rozsahu musí být zadavateli v rámci vyhrazených změn závazku umožněno realizovat kdykoli v průběhu pojistného období při zohlednění lhůty stanovené v § 66 písm. d) ZZVZ. Zadávací dokumentace je v případě rozporu s uzavřenou pojistnou smlouvou v tomto ohledu, zejména v možnosti změny rozsahu, nadřazena vysoutěžené pojistné smlouvě. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost využití jednacího řízení bez uveřejnění dle § 66 ZZVZ na poskytnutí dalších služeb, spočívajících ve službách definovaných touto zadávací dokumentací a smlouvou. Veřejná zakázka týkající se poskytování těchto služeb bude zadána v jednacím řízení bez uveřejnění ve smyslu ust. § 66 ZZVZ. Objednatel si vyhrazuje uplatnit toto právo v souladu se ZZVZ nebo jej neuplatnit nebo jej uplatnit jen ve sníženém rozsahu. Zhotovitel je povinen toto splnit a tento požadavek objednatele na další služby přijmout. Plnění poskytované objednateli na základě využití tohoto práva bude poskytováno v rozsahu a za ceny ve výši stanovené touto smlouvou, bude-li se jednat o totožné plnění. Využití jednacího řízení bez uveřejnění je v souladu s § 222 odst. 2) ZZVZ nepodstatnou změnou. Toto právo musí být využito nejpozději do 3 let od uzavření smlouvy a nesmí překročit 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky na nové služby a současně nesmí překročit 30 % ceny této veřejné zakázky. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku v rámci příslušné pojistné smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, přičemž podmínky pro tuto změnu jsou jednoznačně vymezeny a změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Pro jednotlivé části veřejné zakázky se uplatní vyhrazené změny závazku. Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku dle § 100 odst. 1 zákona spočívající v navýšení ceny za plnění veřejné zakázky (roční pojistné), a to o průměrnou roční míru inflace uveřejňovanou Českým statistickým úřadem. Při počítání inflace strany vycházejí z údajů o průměrné roční míře inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen. Návrh pojistné smlouvy bude obsahovat následující znění inflační doložky: Pojistitel je oprávněn každoročně zvýšit roční pojistné o průměrnou roční míru inflace vyjádřenou průměrným ročním indexem spotřebitelských cen uveřejněnou Českým statistickým úřadem, přičemž se jedná o hodnotu ukazatele v prosinci daného roku. Jakmile bude tato hodnota Českým statistickým úřadem zveřejněna, je pojistitel povinen pojistníka bez zbytečného odkladu informovat zasláním návrhu dodatku s aktualizovaným ročním pojistným. Navýšení pojistného je účinné od prvního dne měsíce následujícího po uzavření dodatku k pojistné smlouvě a jeho uveřejnění v Registru smluv. Pro vyloučení pochybností uvádí pojistník, že ustanovení tohoto bodu lze aplikovat nejdříve v roce 2027 a současně a neoddělitelně bude s touto každoroční indexací navyšována o inflaci i celková pojistná hodnota majetku, který bude předmětem pojištění.