See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza«
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Javno naročilo se oddaja po sklopih, kot sledi: Sklop 1: Reanimacija in intenzivna terapija, Sklop 2: Diagnostična oprema – EKG, Sklop 3: Kirurgija aparati, Sklop 4: Kirurgija instrumenti, Sklop 5: Oprema bolniških sob – bolniške postelje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: JN-79933
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reanimacija in intenzivna terapija
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Sklop 1: Reanimacija in intenzivna terapija. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 576672
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0002
Titel: Diagnostična oprema - EKG
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Sklop 2: Diagnostična oprema – EKG. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 576673
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Los: LOT-0003
Titel: Kirurgija aparati
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Sklop 3: Kirurgija aparati. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 576674
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
Los: LOT-0004
Titel: Kirurgija instrumenti
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Sklop 4: Kirurgija instrumenti. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 576675
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0005
Titel: Oprema bolniških sob - bolniške postelje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Sklop 5: Oprema bolniških sob – bolniške postelje Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 576676
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192120 Krankenhausbetten