663000-2026 - Ergebnis
Kroatien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Tehnička podrška za Microsoft proizvode i usluge
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tehnička podrška za Microsoft proizvode i usluge
Beschreibung: Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je tehnička podrška za Microsoft proizvode i usluge, u skladu s tehničkom dokumentacijom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Interne Kennung: 552/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000