663021-2025 - Ergebnis
Polen – Stromversorgung – Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu będącego w rejonie działania WZI w Poznaniu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu będącego w rejonie działania WZI w Poznaniu.
Beschreibung: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu będącego w rejonie działania WZI w Poznaniu.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu będącego w rejonie działania WZI w Poznaniu”
Beschreibung: „Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu będącego w rejonie działania WZI w Poznaniu”
Interne Kennung: 33/WZI/25/SGKiE