See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl, obejmujących: a)zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zebranych selektywnie od właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi (nieruchomości zamieszkałych, mieszanych i niezamieszkałych) oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) - od mieszkańców, b)zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenów gminnych (cmentarzy komunalnych, targowisk miejskich, szaletów miejskich, koszy ulicznych, koszy przystankowych, miejsc rekreacyjnych, dzikich wysypisk itp.) Łączna szacunkowa masa odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w ilości do 12 800 Mg, 2)odpadów komunalnych zebranych selektywnie w ilości do 3 364,50 Mg. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części (zadań).
Vorherige Bekanntmachung: 535298-2025
Interne Kennung: NA.261.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi: a) zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów (drobne gałęzie, trawa, liście, zrębki) - luzem, w ilości do 100 Mg, b) zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01, o których mowa powyżej – w workach, w ilości do 800 Mg
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08, stanowiących odpady pochodzenia roślinnego z wyłączeniem odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz tłuszczy, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi – luzem, w ilości do 500 Mg
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zagospodarowanie (utylizacja) wraz z transportem zużytych i przeterminowanych leków o kodzie 20 01 32, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 6,50 Mg
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zagospodarowanie wraz transportem odpadów niebezpiecznych i obojętnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) i ze strumienia odpadów komunalnych, o kodach: 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 19*, 20 01 25, 20 01 27*, 20 01 28, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 18 Mg