2. Verfahren
Verfahren
Titel: (2026-ESO-790) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas
Beschreibung: Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų - kainą. Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 58 straipsnio 4(1) dalies 1, 2, 3, 6 punktų reikalavimams (BPS 12.5, ir 13.4 p.). Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 50 straipsnio 9 dalies ir VPĮ 47 straipsnio 9 dalies reikalavimams (BPS 14.2 p.). Per didele ir nepriimtina pasiūlymo kaina bus laikoma tokia kaina, kuri viršys 200 000,00 EUR be PVM. Galutinio pasiūlymo galiojimas užtikrinamas 1 proc. dydžio bauda nuo Sutarties kainos EUR be PVM. Su laimėjusiu tiekėju Sutartis sudaroma maksimaliai galimai Sutarties vertei – 200 000,00 EUR be PVM sumai. Pašalinimo pagrindai ir kvalifikacijos reikalavimai nurodomi SPS priede „Reikalavimai tiekėjams".
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 32420000 Netzausrüstung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0