See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare diverse medicamente
Beschreibung: Acord cadru furnizare medicamente–316 loturi, caietului de sarcini In masura in care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, termenul-limita in care autoritatea va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare -conform prevederile OUG 107/2017 este de 12 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.
Interne Kennung: 2831/13.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Acenocumarol 4mg comp
Beschreibung: Acenocumarol 4mg comp 600
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Acetilcisteina sol. Inj. 100mg/ml x 3ml fiola
Beschreibung: Acetilcisteina sol. Inj. 100mg/ml x 3ml fiola 900
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Acetilcisteina 200mg caps
Beschreibung: Acetilcisteina 200mg caps 1500
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Aciclovir 200mg comp
Beschreibung: Aciclovir 200mg comp 600
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Aciclovir250mg pulb.pt.sol inj/perf flac
Beschreibung: Aciclovir250mg pulb.pt.sol inj/perf flac 150
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Acid acetilsalicilic 75mg sau 100mg comp
Beschreibung: Acid acetilsalicilic 75mg sau 100mg comp 4500
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Acid dehidrocolic 250mg comp
Beschreibung: Acid dehidrocolic 250mg comp 3000
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Acid tranexanic 500mg/5ml fiole
Beschreibung: Acid tranexanic 500mg/5ml fiole 300
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Acidul ursodeoxicolic 250mg caps
Beschreibung: Acidul ursodeoxicolic 250mg caps 1800
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Acidum ascorbicum 500mg/5ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Acidum ascorbicum 500mg/5ml sol. Inj. fiola 15000
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Acidum ascorbicum 750mg/5ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Acidum ascorbicum 750mg/5ml sol. Inj. fiola 4500
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Acidum tiocticum 600mg comp
Beschreibung: Acidum tiocticum 600mg comp 900
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Acidum tiocticum 600mg conc pt. Sol. perf fiola
Beschreibung: Acidum tiocticum 600mg conc pt. Sol. perf fiola 4500
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Albumina umana 20% 50ml flac
Beschreibung: Albumina umana 20% 50ml flac 1500
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Alginat de sodiu 5000 mg, hidrogenocarbonat de sodiu267 0mg şi carbonat de calciu 1600 mg /100ml solutie flac
Beschreibung: Alginat de sodiu 5000 mg, hidrogenocarbonat de sodiu267 0mg şi carbonat de calciu 1600 mg /100ml solutie flac 300
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Allopurinolum 100mg comp
Beschreibung: Allopurinolum 100mg comp 4500
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Amantadina 100 mg caps
Beschreibung: Amantadina 100 mg caps 300
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Amikacina 500mg/2ml flac
Beschreibung: Amikacina 500mg/2ml flac 750
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Aminofilina sol. Inj. 24mg/ml x 10ml fiola
Beschreibung: Aminofilina sol. Inj. 24mg/ml x 10ml fiola 2250
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Amiodarona 150mg/3ml conc.sol.perf fiola
Beschreibung: Amiodarona 150mg/3ml conc.sol.perf fiola 900
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Amiodarona 200mg comp
Beschreibung: Amiodarona 200mg comp 3000
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Amlodipina 10mg comp
Beschreibung: Amlodipina 10mg comp 1500
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Amoxicilinum 1000 mg+clavulanat de potasiu 200mg flac
Beschreibung: Amoxicilinum 1000 mg+clavulanat de potasiu 200mg flac 450
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Amoxicillinum 875mg + clavulanat de potasiu 125mg comp
Beschreibung: Amoxicillinum 875mg + clavulanat de potasiu 125mg comp 1050
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Ampicilinum 1000mg + sulbactam 500 mg flac.pulv. Inj flac
Beschreibung: Ampicilinum 1000mg + sulbactam 500 mg flac.pulv. Inj flac 300
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Ampicillinum 1000mg flac.pulv. Inj. flac
Beschreibung: Ampicillinum 1000mg flac.pulv. Inj. flac 750
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Apixabanum 5mg comp
Beschreibung: Apixabanum 5mg comp 1800
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Arginina clorhidrat 12,5 g ;sorbitol 25 g 250 ml flac
Beschreibung: Arginina clorhidrat 12,5 g ;sorbitol 25 g 250 ml flac 1800
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Aspartat de potasiu 316mg, Aspartat de magneziu 280mg comp
Beschreibung: Aspartat de potasiu 316mg, Aspartat de magneziu 280mg comp 3000
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Atorvastatina 20mg comp
Beschreibung: Atorvastatina 20mg comp 4500
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Atorvastatina 40mg comp
Beschreibung: Atorvastatina 40mg comp 2400
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Atracurium 10mg/ml x 5ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Atracurium 10mg/ml x 5ml sol. Inj. fiola 600
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Aztreonam 1000mg pulb. Pt. solperf. flac
Beschreibung: Aztreonam 1000mg pulb. Pt. solperf. flac 150
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Aztreonam 1500mg+Avibactam 500mg pulb.pt.sol.perf flac
Beschreibung: Aztreonam 1500mg+Avibactam 500mg pulb.pt.sol.perf flac 60
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Aztreonam 2000mg pulb. Pt. solperf. flac 1
Beschreibung: Aztreonam 2000mg pulb. Pt. solperf. flac 150
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Baclofen 10mg comp
Beschreibung: Baclofen 10mg comp 750
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Benzylpenicillinum potasica 1mil.u.I. flac
Beschreibung: Benzylpenicillinum potasica 1mil.u.I. flac 900
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Betahistinum 24mg comp
Beschreibung: Betahistinum 24mg comp 2700
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Bicarbonat de sodiu 8.4% sol.perf.100ml flac
Beschreibung: Bicarbonat de sodiu 8.4% sol.perf.100ml flac 80
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Bisoprolol 2.5mg comp
Beschreibung: Bisoprolol 2.5mg comp 1800
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Bisoprolol 5 mg comp
Beschreibung: Bisoprolol 5 mg comp 1800
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Bromazepamum 3 mg comp
Beschreibung: Bromazepamum 3 mg comp 450
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Bromhexinum 8mg comp
Beschreibung: Bromhexinum 8mg comp 1800
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Budesonida 200 micrograme/doza pulbere de inhalat x200 doze tub
Beschreibung: Budesonida 200 micrograme/doza pulbere de inhalat x200 doze tub 120
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Calciu gluconat sol. Inj. 10% x10 ml fiola
Beschreibung: Calciu gluconat sol. Inj. 10% x10 ml fiola 3750
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Candesartan cilexetil 16mg comp
Beschreibung: Candesartan cilexetil 16mg comp 3600
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Captopril 25mg comp
Beschreibung: Captopril 25mg comp 600
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Carbamazepinum 200 mg comp
Beschreibung: Carbamazepinum 200 mg comp 1200
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Carbazocrom 0.3mg/ml x5 ml sol. Inj. fiole 0
Beschreibung: Carbazocrom 0.3mg/ml x5 ml sol. Inj. fiole 750
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Carbonat de calciu 0,48 g; carbonat de magneziu 0,011 g; trisilicat de magneziu 0,006g comp
Beschreibung: Carbonat de calciu 0,48 g; carbonat de magneziu 0,011 g; trisilicat de magneziu 0,006g comp 750
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Carboximaltoză ferică 50mgFe/mlx10ml flac
Beschreibung: Carboximaltoză ferică 50mgFe/mlx10ml flac 300
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Carboximaltoză ferică 50mgFe/mlx20ml flac
Beschreibung: Carboximaltoză ferică 50mgFe/mlx20ml flac 150
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Carvedilol 12.5mg comp
Beschreibung: Carvedilol 12.5mg comp 1450
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Carvedilol 6.25mg comp
Beschreibung: Carvedilol 6.25mg comp 2700
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Cefazolina 1000 mg flac
Beschreibung: Cefazolina 1000mg flac 600
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Cefepime 1000mg flac
Beschreibung: Cefepime 1000mg flac 450
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Cefoperazonum 1000mg +sulbactamum 1000mg pulv. Sol. Inj flac
Beschreibung: Cefoperazonum 1000mg +sulbactamum 1000mg pulv. Sol. Inj flac 1800
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Ceftazidina + avibactam 2000mg/500mg flac
Beschreibung: Ceftazidina + avibactam 2000mg/500mg flac 150
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Ceftriaxonum 1000mg pul.sol. Inj . flac
Beschreibung: Ceftriaxonum 1000mg pul.sol. Inj . flac 7500
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Celecoxib 100mg comp
Beschreibung: Celecoxib 100mg comp 3000
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Cianocobalamina 50 micrograme/1ml fiola
Beschreibung: Cianocobalamina 50 micrograme/1ml fiola 2250
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Cinarizină 20 mg + dimenhidrinat 40 mg. comp
Beschreibung: Cinarizină 20 mg + dimenhidrinat 40 mg. comp 1800
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Ciprofloxacinum 100mg/10ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Ciprofloxacinum 100mg/10ml sol. Inj. fiola 1800
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Ciprofloxacinum 500mg comp
Beschreibung: Ciprofloxacinum 500mg comp 1800
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Claritromicinum 500mg comp
Beschreibung: Claritromicinum 500mg comp 300
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Clindamycinum 300mg/2ml sol.inj. fiola
Beschreibung: Clindamycinum 300mg/2ml sol.inj. fiola 750
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Clonazepamum 0,5mg comp
Beschreibung: Clonazepamum 0,5mg comp 900
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Clonidina 0.15mg comp
Beschreibung: Clonidina 0.15mg comp 600
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Clopidogrel 75mg comp
Beschreibung: Clopidogrel 75mg comp 2250
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Cloramina T 500mg comp
Beschreibung: Cloramina T 500mg comp 1500
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Clorhidrat de piridoxina 50mg/2ml fiola
Beschreibung: Clorhidrat de piridoxina 50mg/2ml fiola 15000
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Clorhidrat de tiamina 100 mg/ 2 ml fiola
Beschreibung: Clorhidrat de tiamina 100 mg/ 2 ml fiola 18000
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Clorhidrat de tiamină 100mg+ Clorhidrat de piridoxină 50mg soluţie injectabilă fiole
Beschreibung: Clorhidrat de tiamină 100mg+ Clorhidrat de piridoxină 50mg soluţie injectabilă fiole 7500
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Clorura de potasiu 7.45% 100ml flac
Beschreibung: Clorura de potasiu 7.45% 100ml flac 300
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: CLORURA DE SODIU 5.85% 100 ml flac
Beschreibung: CLORURA DE SODIU 5.85% 100 ml flac 300
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Clorzoxazonum 250mg comp
Beschreibung: Clorzoxazonum 250mg comp 15000
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Codeina fosfat 15mg comp
Beschreibung: Codeina fosfat 15mg comp 900
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Colchicina1mg comp
Beschreibung: Colchicina1mg comp 600
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Colistina 1.000.000.UI flac
Beschreibung: Colistina 1.000.000.UI flac 300
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Dabigatran etexilat 110mg caps
Beschreibung: Dabigatran etexilat 110mg caps 180
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Dabigatran etexilat 150mg caps
Beschreibung: Dabigatran etexilat 150mg caps 180
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Dexamethasonum 4mg/ml x2 ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Dexamethasonum 4mg/ml x2 ml sol. Inj. fiola 1200
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Dexibuprofen 400mg comp
Beschreibung: Dexibuprofen 400mg comp 1500
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Diazepamum sol. Inj. 10mg/2ml x 2ml fiola
Beschreibung: Diazepamum sol. Inj. 10mg/2ml x 2ml fiola 75
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Diclofenac 25mg/ml x3 ml fiola
Beschreibung: Diclofenac 25mg/ml x3 ml fiola 3000
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Digoxin 0.25mg comp
Beschreibung: Digoxin 0.25mg comp 1500
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Digoxin 0.50mg/2ml sol.inj. fiola
Beschreibung: Digoxin 0.50mg/2ml sol.inj. fiola 150
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Diltiazem 60 mg comp
Beschreibung: Diltiazem 60 mg comp 300
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Diosmectita 3,925 g plic
Beschreibung: Diosmectita 3,925 g plic 1200
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Diosmina 450mg,Hesperidina 50mg, Radacina de Ruscus Aculeatus 37,5mg, Bromelaina 75mg comp
Beschreibung: Diosmina 450mg,Hesperidina 50mg, Radacina de Ruscus Aculeatus 37,5mg, Bromelaina 75mg comp 1800
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Diosmina micronizata 1000mg comp
Beschreibung: Diosmina micronizata 1000mg comp 1800
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Dobutaminum 250 mg/20 ml cutie x 1fiola de 20 ml fiola
Beschreibung: Dobutaminum 250 mg/20 ml cutie x 1fiola de 20 ml fiola 90
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Domperidona 10mg comp
Beschreibung: Domperidona 10mg comp 3000
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Donepezil clorhidrat 10mg comp
Beschreibung: Donepezil clorhidrat 10mg comp 450
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Dopamina clorhidrat 0.5% x10ml fiola
Beschreibung: Dopamina clorhidrat 0.5% x10ml fiola 300
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Doxiciclina 100 mg caps
Beschreibung: Doxiciclina 100 mg caps 300
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Drotaverina 20 mg/ml x 2 ml fiola
Beschreibung: Drotaverina 20 mg/ml x 2 ml fiola 2250
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Drotaverina 40 mg comp
Beschreibung: Drotaverina 40 mg comp 6000
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Duloxetina 30 mg comp
Beschreibung: Duloxetina 30 mg comp 600
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Edoxaban tosilat 30mg comp
Beschreibung: Edoxaban tosilat 30mg comp 450
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Edoxaban tosilat 60mg comp
Beschreibung: Edoxaban tosilat 60mg comp 450
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Efedrina 50mg/ml fiola
Beschreibung: Efedrina 50 mg / ml fiola 75
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Enalapril 1.25 mg /1ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Enalapril 1.25 mg /1ml sol. Inj. fiola 75
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Enoxaparina 60mg/0.6ml sol. Inj.- seringi
Beschreibung: Enoxaparina 60mg/0.6ml sol. Inj.- seringi 2700
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Enoxaparina 80mg/0.8ml sol. Inj.- seringi
Beschreibung: Enoxaparina 80mg/0.8ml sol. Inj.- seringi 2700
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Epinefrina 1mg/ml x1 ml fiola
Beschreibung: Epinefrina 1mg/ml x1 ml fiola 600
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Ertapenem 1g flac
Beschreibung: Ertapenem 1g flac 300
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Escitalopram 10mg comp
Beschreibung: Escitalopram 10 mg comp 450
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Etamsilat 250mg/2 ml sol. Inj. fiole
Beschreibung: Etamsilat 250mg/2 ml sol. Inj. fiole 750
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Famotidina 20 mg sol perf flac
Beschreibung: Famotidina 20 mg sol perf flac 3000
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Famotidina 40 mg comp
Beschreibung: Famotidina 40 mg comp 1500
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Fenobarbital 0,02g +Extract de valeriana0,08g comp
Beschreibung: Fenobarbital 0,02g +Extract de valeriana0,08g comp 1200
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Fenobarbital 100mg comp
Beschreibung: Fenobarbital 100mg comp 300
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Fenobarbital 100mg/mlx2ml fiola
Beschreibung: Fenobarbital 100 mg/mlx2ml fiola 75
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Fenofibrat 160 mg comp
Beschreibung: Fenofibrat 160mg comp 1450
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Fentanylum sol.inj. 0,05ml/ml x 10ml fiola
Beschreibung: Fentanylum sol.inj. 0,05ml/ml x 10ml fiola 300
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Fer 20 mg / ml x 5 fiole x 5 ml solutie injectabila fiole
Beschreibung: Fer 20 mg / ml x 5 fiole x 5 ml solutie injectabila fiole 1800
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Fitomenadiona 10mg/ml x1ml sol. Inj. fiole
Beschreibung: Fitomenadiona 10mg/ml x1ml sol. Inj. fiole 600
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Flecainida 50mg comp
Beschreibung: Flecainida 50mg comp 750
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Fluconazol 150 mg caps
Beschreibung: Fluconazol 150mg caps 300
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Fluconazol 400mg/200ml flac
Beschreibung: Fluconazol 400mg/200ml flac 300
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Flumazenil sol. Inj. 0,1mg/ml x 5ml fiola
Beschreibung: Flumazenil sol. Inj. 0,1mg/ml x 5ml fiola 75
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Fluticazonă propionat 2mg/2ml susp. Pentru inhalat fiola
Beschreibung: Fluticazonă propionat 2mg/2ml susp. Pentru inhalat fiola 750
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: Fosfolipide esențiale (din lecitina din Soia/Glycine hispida) 825mg comp
Beschreibung: Fosfolipide esențiale (din lecitina din Soia/Glycine hispida) 825mg comp 1500
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Furazolidona 100mg comp
Beschreibung: Furazolidona 100mg comp 1200
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: Furosemid 20mg /2 ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Furosemid 20mg /2 ml sol. Inj. fiola 12000
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: Furosemid 40mg comp
Beschreibung: Furosemid 40mg comp 2400
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: Gabapentin 300 mg comp
Beschreibung: Gabapentin 300 mg comp 3000
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: Gentamicinum 80mg/2ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Gentamicinum 80mg/2ml sol. Inj. fiola 1800
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: Ginkgo biloba 40 mg comp
Beschreibung: Ginkgo biloba 40mg comp 7500
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: Glucoza 3300mg/10ml x 10 ML fiola
Beschreibung: Glucoza 3300mg/10ml x 10 ML fiola 450
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: Glucoza 5 % 250 ml flac PE flac
Beschreibung: Glucoza 5 % 250 ml flac PE flac 1800
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: Glucoza 5% 500 ml flac PE flac
Beschreibung: Glucoza 5% 500 ml flac PE flac 1500
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: GLUCOZĂ 10 % 500 ml flac PE flac
Beschreibung: GLUCOZĂ 10 % 500 ml flac PE flac 750
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: Haloperidolum sol. Orala 0,2% 10ml flac
Beschreibung: Haloperidolum sol. Orala 0,2% 10ml flac 60
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: Heparina sodica 25000UI/5ML flac
Beschreibung: Heparina sodica 25000UI/5ML flac 450
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: Heparina sodica 500 u.i/g, alantoină şi dexpantenol 40g. gel tub
Beschreibung: Heparina sodica 500 u.i/g, alantoină şi dexpantenol 40g. gel tub 600
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: Hidrolizat din proteină din creier de porcină 215,2 mg/mlX10ML fiola
Beschreibung: Hidrolizat din proteină din creier de porcină 215,2 mg/mlX10ML fiola 3000
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: Hydrocortisonum 1%-Hidrocortizon unguent tub
Beschreibung: Hydrocortisonum 1%-Hidrocortizon unguent tub 45
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: Hydrocortisonum natriisuccinatum 100mg/5ml flac
Beschreibung: Hydrocortisonum natriisuccinatum 100mg/5ml flac 7500
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: IMIPENEMUM 500MG+ CILASTATINUM 500MG flac
Beschreibung: IMIPENEMUM 500MG+ CILASTATINUM 500MG flac 300 0
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: IMUNOGLOBULINA normala pentru administrare intravasculara 50g/lx50ml flac
Beschreibung: IMUNOGLOBULINA normala pentru administrare intravasculara 50g/lx50ml flac 20
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: Indapamid 1.5 mg SR comp
Beschreibung: Indapamid 1.5 mg SR comp 3000
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: Insulina umana cu actiune rapida 100 UI/ml x 10ml flac
Beschreibung: Insulina umana cu actiune rapida 100 UI/ml x 10ml flac 60
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: Iomeprolum 300mg/ml x 50ml flac
Beschreibung: Iomeprolum 300mg/ml x 50ml flac 45
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: Irbesartan 150mg comp
Beschreibung: Irbesartan 150mg comp 450
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: Isosorbid mononitrat 40mg caps
Beschreibung: Isosorbid mononitrat 40mg caps 1200
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: Ivabradinum 5mg comp
Beschreibung: Ivabradinum 5mg comp 4200
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: Ketamina 50mg/ml sol.inj 10ml flac
Beschreibung: Ketamina 50mg/ml sol.inj 10ml flac 45
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: Ketoprofen 100mg/2ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Ketoprofen 100mg/2ml sol. Inj. fiola 7500
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: Lactobacillus sporogenes 50 milioane;Streptococcus faecalis 30 milioane;Clostridium butyricum 2 milioane;Bacilus messengericus 1 milion comp
Beschreibung: Lactobacillus sporogenes 50 milioane;Streptococcus faecalis 30 milioane;Clostridium butyricum 2 milioane;Bacilus messengericus 1 milion comp 3000
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: Lactobacilus paracasei CNCM I-1572 8 miliarde de celule vii +4g inulina plic
Beschreibung: Lactobacilus paracasei CNCM I-1572 8 miliarde de celule vii +4g inulina plic 3000
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: Lactuloza 67 g / 100 ml x 200 ml flac
Beschreibung: Lactuloza 67 g / 100 ml x 200 ml flac 450
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: Lamotrigina 50 mg comp
Beschreibung: Lamotrigina 50 mg comp 300
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: Lercanidipina 10mg comp 1800 2700
Beschreibung: Lercanidipina 10mg comp 1800 2700
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: Levetiracetam 500mg comp
Beschreibung: Levetiracetam 500mg comp 300
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: Levodopa 250 mg + carbidopa 25 mg comp
Beschreibung: Levodopa 250 mg + carbidopa 25 mg comp 900
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: Levofloxacina 500mg comp
Beschreibung: Levofloxacina 500mg comp 300
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: Levofloxacina 5mg/ml *100ml flac
Beschreibung: Levofloxacina 5mg/ml *100ml flac 300
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: Lidocaina 1%x 10ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Lidocaina 1%x 10ml sol. Inj. fiola 1200
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: Lidocaina 25mg/g+prilocaina 25mg/gx 30g tub
Beschreibung: Lidocaina 25mg/g+prilocaina 25mg/gx 30g tub 15
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: Lidocaina 4% x 2ml sol.inj. fiola
Beschreibung: Lidocaina 4% x 2ml sol.inj. fiola 75
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: Lidocaină clorhidrat 2g + diclorhidrat de clorhexidină0.05g In 100 g gel seringi
Beschreibung: Lidocaină clorhidrat 2g + diclorhidrat de clorhexidină0.05g In 100 g gel seringi 300
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: Lidocainum spray sol. 10% flac
Beschreibung: Lidocainum spray sol. 10% flac 30
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: Linezolidum 2mg/mlx300ml punga
Beschreibung: Linezolidum 2mg/mlx300ml punga 600
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: Loperamid 2 mg caps
Beschreibung: Loperamid 2 mg caps 600
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: Loratadina 10mg comp
Beschreibung: Loratadina 10mg comp 900
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: LORAZEPAMUM 1 mg comp
Beschreibung: LORAZEPAMUM 1 mg comp 6000
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: L-ornitină-L-aspartat concentrat pentru solutie perfuzabila 0,5 g/ml L-ornitină-L-aspartat x10ml fiole
Beschreibung: L-ornitină-L-aspartat concentrat pentru solutie perfuzabila 0,5 g/ml L-ornitină-L-aspartat x10ml fiole 1500
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: Losartan 50mg comp
Beschreibung: Losartan 50mg comp 210
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: Macrogol 4000 4 g ,sulfat de sodiu anhidru, hidrogenocarbonat de sodiu, clorură de sodiu şi clorură de potasiu. plic
Beschreibung: Macrogol 4000 4 g ,sulfat de sodiu anhidru, hidrogenocarbonat de sodiu, clorură de sodiu şi clorură de potasiu. plic1200
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: Macrogol 4000 52,500 g Sulfat de sodiu anhidru 3,750 g Simeticonă 0,08Citrat de sodiu 1,863 g Acid citric anhidru 0,813 g Clorură de sodiu 0,730 g Clorură de potasiu 0,370 g cutie x4plic A+4plicuri B
Beschreibung: Macrogol 4000 52,500 g Sulfat de sodiu anhidru 3,750 g Simeticonă 0,08Citrat de sodiu 1,863 g Acid citric anhidru 0,813 g, Clorură de sodiu 0,730 g Clorură de potasiu 0,370 g cutie x 4 plic A + 4 plicuri B 150
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: Manitol solutie perfuzabilă 150mg/ml 250 ml flac
Beschreibung: Manitol solutie perfuzabilă 150mg/ml 250 ml flac 150
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: Manitol solutie perfuzabilă 200mg/ml 250 ml pungi
Beschreibung: Manitol solutie perfuzabilă 200mg/ml 250 ml pungi 300
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: Memantina 10 mg comp
Beschreibung: Memantina 10 mg comp 1260
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: Meropenemum 1000 mg pulv. Sol. Inj flac
Beschreibung: Meropenemum 1000 mg pulv. Sol. Inj flac 3000
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: Mesalazina 1 g supozitoare
Beschreibung: Mesalazina 1 g supozitoare supp 150
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: Mesalazina 250 mg comp
Beschreibung: Mesalazina 250 mg comp 750
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: Metamizol 0,5 g ; pitofenona 0,005 g ; fenpipramida 0,1 mg comp
Beschreibung: Metamizol 0,5 g ; pitofenona 0,005 g ; fenpipramida 0,1 mg comp 900
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: Metamizol 2,5 g ; pitofenona 0,01 g ; fenpipramida 0,1 mg fiola 0
Beschreibung: Metamizol 2,5 g ; pitofenona 0,01 g ; fenpipramida 0,1 mg fiola 3000
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: Metamizolum 500 mg comp
Beschreibung: Metamizolum 500 mg comp 4500
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: Metamizolum sol. Inj. 500mg/ml x 2ml fiola
Beschreibung: Metamizolum sol. Inj. 500mg/ml x 2ml fiola 9000
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: Metilprednisolon 125 mg flac
Beschreibung: Metilprednisolon 125 mg flac 450
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: Metoclopramid 10 mg comp
Beschreibung: Metoclopramid 10 mg comp 3000
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: Metoclopramid 10 mg/2 ml fiola
Beschreibung: Metoclopramid 10 mg/2 ml fiola 1800
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: Metoprolol sol. Inj. 1mg/ml x 5ml fiola
Beschreibung: Metoprolol sol. Inj. 1mg/ml x 5ml fiola 30
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: Metoprolol succinat 50 mg comp
Beschreibung: Metoprolol succinat 50 mg comp 2250
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: Metoprolol tartrat 25mg comp
Beschreibung: Metoprolol tartrat 25mg comp 3000
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: Metronidazolum sol. perf.5g/lx100ml flac
Beschreibung: Metronidazolum sol. perf.5g/lx100ml flac 750
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: Midazolamum sol. Inj. 5mg/ml x 10ml fiola
Beschreibung: Midazolamum sol. Inj. 5mg/ml x 10ml fiola 300
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: Mirtazapina 30 mg comp
Beschreibung: Mirtazapina 30mg comp 450
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: Morfina 20mg/ml sol.inj fiola
Beschreibung: Morfina 20mg/ml sol.inj fiola 75
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: Moxifloxacinum 400 mg comp
Beschreibung: Moxifloxacinum 400 mg comp 225
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: Moxifloxacinum 400mg/250ml sol. Perf. flac
Beschreibung: Moxifloxacinum 400mg/250ml sol. Perf. flac 300
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: Moxonidina 0.2mg comp
Beschreibung: Moxonidina 0.2mg comp 900
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: N-alanil-L-glutamina 20% 100ML flac
Beschreibung: N-alanil-L-glutamina 20% 100ML flac 60
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: Naloxona 0,4mg/ml soluţie injectabilă/perfuzabilă fiole
Beschreibung: Naloxona 0,4mg/ml soluţie injectabilă/perfuzabilă fiole 30
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: Naproxen 500mg+esomeprazol 20mg comp
Beschreibung: Naproxen 500mg+esomeprazol 20mg comp 2250
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: Nebivolol 5 mg comp
Beschreibung: Nebivolol 5 mg comp 1800
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: Nefopamum 20mg/2ml sol. Inj. fiole
Beschreibung: Nefopamum 20mg/2ml sol. Inj. fiole 300
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: Neomicina 5000 u.I/1 g. ;zinc bacitracina 250 u.I/1 g. 20g unguent tubx20g unguent
Beschreibung: Neomicina 5000 u.I/1 g. ;zinc bacitracina 250 u.I/1 g. 20g unguent tubx20g unguent 150
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: Neomicina 500000 u.I. ;zinc bacitracina 25000 u.I. 10g pulbere cutiex10g pulbere
Beschreibung: Neomicina 500000 u.I. ;zinc bacitracina 25000 u.I. 10g pulbere cutiex10g pulbere buc300
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: Neostigmini metilsulfas 0.5mg/ml x1 ml fiole
Beschreibung: Neostigmini metilsulfas 0.5mg/ml x1 ml fiole 300
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: Neurotoxină Clostridium botulinum tip A (150 kD), fără complex de proteine 100UI flac
Beschreibung: Neurotoxină Clostridium botulinum tip A (150 kD), fără complex de proteine 100UI flac 30
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: Nicergolina 30 mg comp
Beschreibung: Nicergolina 30 mg comp 1450
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: Nitrazepamum 5mg comp
Beschreibung: Nitrazepamum 5mg comp 600
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: Nitroglicerina 0.4mg/doza spray sublingual 180 doze tub
Beschreibung: Nitroglicerina 0.4mg/doza spray sublingual 180 doze tub 30
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: Nitroglicerina 0.5mg comp
Beschreibung: Nitroglicerina 0.5mg comp 1500
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: Nitroglicerina 1mg/mlx 10ml fiola
Beschreibung: Nitroglicerina 1mg/mlx 10ml fiola 300
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: Noradrenalina 1mg/mlx 8ml fiola
Beschreibung: Noradrenalina 1mg/mlx 8ml fiola 300
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: Olanzapina 5mg comp
Beschreibung: Olanzapina 5mg comp 300
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: Omeprazol 20 mg caps
Beschreibung: Omeprazol 20 mg caps 6000
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: Ondansetron 2mg/mlx4ml sol.inj/perfuzabila fiola
Beschreibung: Ondansetron 2mg/mlx4ml sol.inj/perfuzabila fiola 600
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: Oxacillinum flac. Inj. 1000mg flac
Beschreibung: Oxacillinum flac. Inj. 1000mg flac 750
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: Oxcarbamazepina 300mg comp
Beschreibung: Oxcarbamazepina 300mg comp 300
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: "Pancreatină 150 mg (amilază 8000 U-FE, lipază 10000 U-FE, protează 600 U-FE) macrogol 4000, hipromeloză ftalat, cetil alcool,trietilcitrat, dimeticonă 1000. caps
Beschreibung: Pancreatină 150 mg (amilază 8000 U-FE, lipază 10000 U-FE, protează 600 U-FE) macrogol 4000, hipromeloză ftalat, cetil alcool,trietilcitrat, dimeticonă 1000. caps 6000
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: Pantoprazol 20 mg comp
Beschreibung: Pantoprazol 20 mg comp 3000
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: Pantoprazol 40 mg pulb. Liofilizata flac
Beschreibung: Pantoprazol 40 mg pulb. Liofilizata flac 9000
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: Pantoprazol 40mg comp
Beschreibung: Pantoprazol 40mg comp 2250
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: Paracetamol 1000mg+ ibuprofen 300mg /100ml sol.perf. flac
Beschreibung: Paracetamol 1000mg+ ibuprofen 300mg /100ml sol.perf. flac 300
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: Paracetamolum 500mg comp
Beschreibung: Paracetamolum 500mg comp 3000
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: Paracetamolum sol. Perf. 10mg/ml x100ml flac
Beschreibung: Paracetamolum sol. Perf. 10mg/ml x100ml flac 3600
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: Pentoxifilin 100 mg/5 ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Pentoxifilin 100 mg/5 ml sol. Inj. fiola 2400
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: Pentoxifilin 400 mg comp
Beschreibung: Pentoxifilin 400 mg comp 2400
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: Perindopril 10 mg + indapamida 2,5 mg comp
Beschreibung: Perindopril 10 mg + indapamida 2,5mg comp 1450
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: Perindopril 5 mg + indapamida 1,25mg comp
Beschreibung: Perindopril 5 mg+indapamida 1,25mg comp 3000
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: Perindopril 5 mg comp
Beschreibung: Perindopril 5mg comp 900
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: Pethidinum fiole 50 mg / ml x2ml fiola
Beschreibung: Pethidinum fiole 50 mg/ ml x2ml fiola 150
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: Piperacillinum 4000mg +tazobactamum 500mg pulv. Sol. Inj. flac
Beschreibung: Piperacillinum 4000mg +tazobactamum 500mg pulv. Sol. Inj. flac 600
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: Piracetam 400 mg comp
Beschreibung: Piracetam 400 mg comp 1200
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: Piracetamum 200 mg/ml x 5ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Piracetamum 200mg/ml x 5ml sol. Inj. fiola 3600
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: Povidonum iodatum 100mg/ml 20g unguent tubx20g unguent
Beschreibung: Povidonum iodatum 100mg/ml 20g unguent tub x 20 g unguent 60
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: Povidonum iodatum 75mg/ml sapun chirurgical 1000ml flac
Beschreibung: Povidonum iodatum 75mg/ml sapun chirurgical 1000ml flac 27
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: Pramipexol 0,18mg comp
Beschreibung: Pramipexol 0,18mg comp 900
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: Prednisonum 5 mg comp
Beschreibung: Prednisonum 5mg comp 1500
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: Pregabalina 75 mg comp 3
Beschreibung: Pregabalina 75 mg comp 450
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: Propafenona 150 mg comp
Beschreibung: Propafenona 150mg comp 1500
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: Propafenona 3,5 mg/mlx 20 ml fiola
Beschreibung: Propafenona 3,5mg/mlx 20 ml fiola 30
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: Propofol emuls. Inj. 10mg/ml *20ml fiola
Beschreibung: Propofol emuls. Inj. 10mg/ml * 20ml fiola 450
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: Propranolol 40 mg comp
Beschreibung: Propranolol 40 mg comp 600
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: Punga tricamerala sol. Aminoacizi glucoza,lipide LCT 1920ml,1600Kcal vena periferica osmolaritate max.750mlOsmoli/l punga
Beschreibung: Punga tricamerala sol. Aminoacizi glucoza,lipide LCT 1920ml,1600Kcal vena periferica osmolaritate max.750mlOsmoli/l punga 48
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: Punga tricamerala sol. Aminoacizi glucoza,lipide LCT 2053ml,1900Kcal pe vena centrala punga
Beschreibung: Punga tricamerala sol. Aminoacizi glucoza,lipide LCT 2053ml,1900Kcal pe vena centrala punga 32
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: Quetiapina 50 mg comp
Beschreibung: Quetiapina 50 mg comp 360
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: Ramipril 5mg comp
Beschreibung: Ramipril 5mg comp 900
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: Remifentanil 1mg pulb.pt.sol.inj/perf flac
Beschreibung: Remifentanil 1mg pulb.pt.sol.inj/perf flac 120
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: Rifampicina 150 mg caps
Beschreibung: Rifampicina 150 mg caps 1800
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: Rifaximin 400 mg comp
Beschreibung: Rifaximin 400 mg comp 4500
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: Rilmenidinum 1mg comp
Beschreibung: Rilmenidinum 1mg comp 2700
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: RINGER sol.perfuz 500 ml flac PE flac
Beschreibung: RINGER sol.perfuz 500 ml flac PE flac 2700
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: Risperidona 1 mg comp
Beschreibung: Risperidona 1mg comp 300
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: Rivaroxabanum 15 mg comp
Beschreibung: Rivaroxabanum 15mg comp 1470
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: Rivaroxabanum 20 mg comp
Beschreibung: Rivaroxabanum 20 mg comp 1470
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: Rivastigmina 1.5mg comp
Beschreibung: Rivastigmina 1.5mg comp 450
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: Rocuronii Bromidum sol. Inj. 10 mg/mlx 10 ml fiole
Beschreibung: Rocuronii Bromidum sol. Inj. 10 mg/mlx 10 ml fiole 60
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: ROPIVACAINA 10 mg/ml x 20 ml fiola
Beschreibung: ROPIVACAINA 10 mg/ml x 20 ml fiola 150
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: Rosuvastatina 10mg capsule
Beschreibung: Rosuvastatina 10mg capsule 2250
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: Rosuvastatina 20mg capsule
Beschreibung: Rosuvastatina 20mg capsule 1350
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: Rotigotina 2mg plasturi transdermici
Beschreibung: Rotigotina 2mg plasturi transdermici 225 plasturi
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: Rupatadina 10 mg comp
Beschreibung: Rupatadina 10 mg comp 900
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: Saccharomyces cerevisiae var. boulardii – drojdie activa uscata, echivalent a 5 miliarde UFC 250 mg capsula 4
Beschreibung: Saccharomyces cerevisiae var. boulardii – drojdie activa uscata, echivalent a 5 miliarde UFC 250 mg capsula 6000
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: Saccharomyces cerevisiae var. boulardii – drojdie activa uscata, echivalent a 5 miliarde UFC 250 mg, fructoza, aroma naturala de portocale , saruri de magneziu ale acizilor grasi , glicozide steviolice din stevia plic
Beschreibung: Saccharomyces cerevisiae var. boulardii – drojdie activa uscata, echivalent a 5 miliarde UFC 250 mg, fructoza, aroma naturala de portocale , saruri de magneziu ale acizilor grasi , glicozide steviolice din stevia plic 3000
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: Sacubitril 24mg+valsartan 26mg comp
Beschreibung: Sacubitril 24mg + valsartan 26mg comp 840
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: Sacubitril 49mg+valsartan 51mg comp
Beschreibung: Sacubitril 49mg+valsartan 51mg comp 840
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: Salbutamol 100mcg/doza aerosol flac
Beschreibung: Salbutamol 100mcg/doza aerosol flac 75
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: Salbutamol 5mg/ml solutie de inhalat prin nebulizator flac
Beschreibung: Salbutamol 5mg/ml solutie de inhalat prin nebulizator flac 150
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: Sertralinum 50 mg comp
Beschreibung: Sertralinum 50 mg comp 450
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: Sevofluranum sol. Inhal 99,975% x 250ml in flacon de sticla flac
Beschreibung: Sevofluranum sol. Inhal 99,975% x 250ml in flacon de sticla flac 36
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: Silimarina 150 mg comp
Beschreibung: Silimarina 150 mg comp 9000
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: Simeticonă 100 mg/mlx30ml flac
Beschreibung: Simeticonă 100 mg/mlx30ml flac 30
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: Simeticonă 40 mg comp
Beschreibung: Simeticonă 40 mg comp 7500
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: Sol. Aminoacizi tip nephro 10% 250ml flac
Beschreibung: Sol. Aminoacizi tip nephro 10% 250ml flac 300
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: Solutie standard de aminoacizi 10% 500ml flac 1
Beschreibung: Solutie standard de aminoacizi 10% 500ml flac 150
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: Solutie standard de aminoacizi 8% TIP HEPA 500ml flac
Beschreibung: Solutie standard de aminoacizi 8%TIP HEPA 500ml flac 240
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: Soluție nutritivă cu administrare orală hipercalorica , completa din punct de vedere nutritional, flacon 200ml, 400 calorii si minim 20g proteine/flacon, carbohidrati max. 45g/flacon. Diverse arome flac
Beschreibung: Soluție nutritivă cu administrare orală hipercalorica , completa din punct de vedere nutritional, flacon 200ml, 400 calorii si minim 20g proteine/flacon, carbohidrati max. 45g/flacon. Diverse arome flac 300
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: Soluție nutritivă orala speciala pentru pacienti cu pancreatite, intestin scurt, boli inflamatorii intestinale, flacon 200ml, izocalorica , cu min, 9 g proteine, hidrolizate din zer/flacon, cu max 28.5g carbohidrati /flacon, max. 6g lipide/flacon, cu TLM, fara fibre. flac
Beschreibung: Soluție nutritivă orala speciala pentru pacienti cu pancreatite, intestin scurt, boli inflamatorii intestinale, flacon 200ml, izocalorica , cu min, 9 g proteine, hidrolizate din zer/flacon, cu max 28.5g carbohidrati /flacon, max. 6g lipide/flacon, cu TLM, fara fibre. flac 300
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: Spironolactona 25mg comp
Beschreibung: Spironolactona 25mg comp 3000
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: Spironolactona 50 mg caps
Beschreibung: Spironolactona 50 mg caps 4500
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: Spironolactona 50 mg +furosemid 20mg caps
Beschreibung: Spironolactona 50 mg +furosemid 20mg caps 1800
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: Sugammadex 100 mg/mlx2ml flac
Beschreibung: Sugammadex 100 mg/mlx2ml flac 60
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: Sulfadiazina de argint 10mg/g crema 50g tub
Beschreibung: Sulfadiazina de argint 10mg/g crema 50g tub 180
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: Sulfamethoxazolum 400mg +trimethoprimum80mg comp
Beschreibung: Sulfamethoxazolum 400mg +trimethoprimum80mg comp 1500
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: Sulfamethoxazolum 400mg +trimethoprimum80mg /5ml sol. Inj. fiola
Beschreibung: Sulfamethoxazolum 400mg +trimethoprimum80mg /5ml sol. Inj. fiola 900 0
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: Sulfat de atropina 1 %o x 1 ml fiola 900
Beschreibung: Sulfat de atropina 1 %o x 1 ml fiola 900
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: Sulfat de magneziu 2g/10ml fiole
Beschreibung: Sulfat de magneziu 2g/10ml fiole 300
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: Sulfat feros 320mg ; acid ascorbic 60 mg; comp
Beschreibung: Sulfat feros 320mg ; acid ascorbic 60 mg; comp 1450
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: SULODEXIDUM sol.inj 600ULS/2ml, fiola 2 ml fiola
Beschreibung: SULODEXIDUM sol.inj 600ULS/2ml, fiola 2 ml fiola 3600
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: Sumatriptan 100 mg comp
Beschreibung: Sumatriptan 100 mg comp 150
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: Suxamethonii chloridum 100mg/0,5ml sol.inj. fiola
Beschreibung: Suxamethonii chloridum 100mg/0,5ml sol.inj. fiola 300
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: Tamsulosina 0,4mg comp
Beschreibung: Tamsulosina 0,4mg comp 450
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: Teicoplamida 400mg flac
Beschreibung: Teicoplamida 400mg flac 150
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: Telmisartan 80 mg comp
Beschreibung: Telmisartan 80mg comp 420
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: Teofilina 200 mg SR caps
Beschreibung: Teofilina 200mg SR caps 1800
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: Tianeptina 12.5 mg comp
Beschreibung: Tianeptina 12.5 mg comp 900
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: Tiapridal 100 mg comp
Beschreibung: Tiapridal 100 mg comp 300
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: Tigeciclina 50mg pulb. Pt. sol. Perf. flac
Beschreibung: Tigeciclina 50mg pulb. Pt. sol. Perf. flac 150
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: Tolperisonum 150mg comp
Beschreibung: Tolperisonum 150mg comp 4500
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: Topiramat 100 mg comp
Beschreibung: Topiramat 100mg comp 450
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: Tramadolum 50 mg caps
Beschreibung: Tramadolum 50 mg caps 1200
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: Tramadolum 50mg/ml x2ml fiola
Beschreibung: Tramadolum 50mg/ml x2ml fiola 750
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: Trazodona 150 mg comp
Beschreibung: Trazodona 150 mg comp 180
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: Trimebutina 300 mg comp
Beschreibung: Trimebutina 300 mg comp
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: Trimetazidin 35mg comp
Beschreibung: Trimetazidin 35mg comp 4500
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: Tropicamidum 1% pic. Oft.sol flac
Beschreibung: Tropicamidum 1% pic. Oft.sol flac 30
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: Urapidil sol. inj. 25mg/5ml fiola
Beschreibung: Urapidil sol. inj. 25mg/5ml fiola 30
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: Vaccin tetanic adsorbit fiole
Beschreibung: Vaccin tetanic adsorbit fiole 60
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: Valsartan160mg+amlodipina10mg comp
Beschreibung: Valsartan160mg+amlodipina10mg comp 336
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: Valsartan160mg+amlodipina5mg comp
Beschreibung: Valsartan160mg+amlodipina5mg comp 336 6
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: Vancomicina 1000 mg flac
Beschreibung: Vancomicina 1000 mg flac 450
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: Venlafaxina 75 mg comp
Beschreibung: Venlafaxina 75 mg comp 300
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: Verapamil 40 mg comp
Beschreibung: Verapamil 40mg comp 300
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: Vincamina 10 mg comp
Beschreibung: Vincamina 10mg comp 1500
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: Voriconazol 200mg pulb pt sol perfuzabila flac
Beschreibung: Voriconazol 200mg pulb pt sol perfuzabila flac 30
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: Zofenopril 30mg comp
Beschreibung: Zofenopril 30mg comp 840
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: Zolpidenum 10 mg
Beschreibung: Zolpidenum 10mg 1200 comp
Interne Kennung: 316