2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport samochodowy oraz przetwarzanie odpadów wydobywczych z Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddziału KWK Bolesław Śmiały w miejscach będących w dyspozycji Wykonawcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Transport samochodowy oraz przetwarzanie odpadów wydobywczych z Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddziału KWK Bolesław Śmiały w miejscach będących w dyspozycji Wykonawcy. Zamówienie dotyczy odpadów wydobywczych o kodzie 01 01 02 i 01 04 12, które są odpadami wydobywczymi innymi niż niebezpieczne i obojętne.
Interne Kennung: 402600496
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Transport samochodowy oraz przetwarzanie odpadów wydobywczych z Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddziału KWK Bolesław Śmiały w miejscach będących w dyspozycji Wykonawcy
663048-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 402600496
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001