See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do Zakładu Napraw Taboru w Kruszewcu na sezon 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do nw. obiektów POLREGIO S.A. Zakładu Napraw Taboru w Kruszewcu. 1. Obiekty objęte umową na dostawę energii cieplnej: 1) hale warsztatowe H1, H2, H3, H4, H5 oraz hala myjni wózków; 2) hala warsztatowa B3; 3) budynek administracyjny; 4) budynek magazynu. Dostawa energii cieplnej do Zakładu Napraw Taboru w Kruszewcu na sezon grzewczy 2025/2026 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: Id.240.2807.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do nw. obiektów POLREGIO S.A. Zakładu Napraw Taboru w Kruszewcu. 1. Obiekty objęte umową na dostawę energii cieplnej: 1) hale warsztatowe H1, H2, H3, H4, H5 oraz hala myjni wózków; 2) hala warsztatowa B3; 3) budynek administracyjny; 4) budynek magazynu. Dostawa energii cieplnej do Zakładu Napraw Taboru w Kruszewcu na sezon grzewczy 2025/2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.