663051-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Vorrichtungen zum Befördern von Containern – Svozové vozidlo s lisovací nástavbou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvozové vozidlo s lisovací nástavbou
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je nákup nového nepoužitého svozového vozidla s lisovací nástavbou pro společnost Sotes Sokolov.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSvozové vozidlo s lisovací nástavbou