663053-2026 - Ergebnis
Rumänien – Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft – Servicii de pregătire a terenului și a solului OS Focșani DS-VN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de pregătire a terenului și a solului OS Focșani DS-VN
Beschreibung: Se achizitioneaza servicii deintretinere plantatii, conform specificatiilor din caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare sau informatiilor suplimentare in a 10- a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 zile
Interne Kennung: 67VNC286_26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se acizitioneaza servicii de pregatire a terenului si a solului pe o suprafata de 38,31 HA
Interne Kennung: 1