See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 3 zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 3 zadania. Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania: Zadanie częściowe nr 1 – Stół operacyjny – 2 sztuki – wg załącznika 2/1 do SWZ, Zadanie częściowe nr 2 – USG – 5 sztuk– wg załącznika 2/2 do SWZ, Zadanie częściowe nr 3 – Laser holmowy – wg załącznika 2/3 do SWZ, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2/1 – 2/3 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1 – Stół operacyjny – 2 sztuki
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 1 – Stół operacyjny – 2 sztuki – wg załącznika 2/1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 – USG – 5 sztuk
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 2 – USG – 5 sztuk– wg załącznika 2/2 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie częściowe nr 3 – Laser holmowy
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 3 – Laser holmowy – wg załącznika 2/3 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 3