See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf implementatie Unit4 ERPx
Beschreibung: Waterschap Rivierenland heeft een overeenkomst gesloten met de huidige leverancier, voor de implementatie van de overgang naar Unit4 ERPx als cloudgebaseerde opvolger van de huidige applicatie Unit4 UBW. Het technisch beheer maakte onderdeel uit van de licenties. Alleen de huidige leverancier, Unit4, kon voldoen aan de technische specificaties van de implementatie. Waterschap Rivierenland had ervoor gekozen deze aankondiging in het kader van vrijwillige transparantie vooraf te publiceren om de markt hierover te informeren. Op basis van artikel 2.32, eerste lid, onderdeel b, sub 2, van de Aanbestedingswet 2012 zou de opdracht worden verstrekt. Een overgang naar een nieuw systeem zou een dermate hoge desinvestering met zich hebben gebracht dat van een redelijk alternatief of substituut geen sprake was. De ingangsdatum van de overeenkomst voor de start van de implementatie was 1 juli 2026. De livegang stond gepland op 1 januari 2028. De beoogde looptijd van het contract na implementatie bedroeg initieel zes jaar en kon daarna jaarlijks onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd. Als aanbestedende dienst wilde Waterschap Rivierenland hierin zo transparant mogelijk zijn richting de markt. Daarom was ervoor gekozen belanghebbenden gedurende een termijn van 20 kalenderdagen de gelegenheid te geven bezwaar te maken tegen de gunning van de opdracht. Indien een belanghebbende zich tegen dit voornemen wilde verzetten, diende binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een kortgedingprocedure aanhangig te worden gemaakt, op straffe van verval van het recht om de geldigheid en/of uitvoering van deze voorgenomen opdracht aan te tasten.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212442 Entwicklung von Finanzsystemsoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingangsdatum overeenkomst voor de start van de implementatie is 22 juli 2026. De livegang staat gepland op 1 januari 2028. De beoogde looptijd van het contract na implementatie is initieel 6 jaar en kan jaarlijks onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212442 Financial systems software development services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options: