663071-2026 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten – „Rozbudowa al. Śmigłego-Rydza na odcinku od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Broniewskiego i ul. Niższej na odcinku od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do skrzyżowania z ul. Śląską wraz z budową pętli tramwajowo-autobusowej przy skrzyżowaniu ul. Niższej i ul. Śląskiej
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa al. Śmigłego-Rydza na odcinku od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Broniewskiego i ul. Niższej na odcinku od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do skrzyżowania z ul. Śląską wraz z budową pętli tramwajowo-autobusowej przy skrzyżowaniu ul. Niższej i ul. Śląskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest rozbudowa al. Śmigłego-Rydza na odcinku od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Broniewskiego i ul. Niższej na odcinku od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do skrzyżowania z ul. Śląską wraz z budową pętli tramwajowo-autobusowej przy skrzyżowaniu ul. Niższej i ul. Śląskiej. 1.1. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Kompleksowy program integracji sieci niskoemisyjnego transportu publicznego w metropolii łódzkiej wraz z zakupem taboru do obsługi trasy W-Z oraz innych linii komunikacyjnych i modernizacją zajezdni tramwajowej w Łodzi” - Część 2 Zadanie 6 - Przebudowa torowiska w ciągu ulic al. Śmigłego-Rydza i Niższej na odc. Dąbrowskiego (bez skrzyżowania) do ul. Śląskiej (ze skrzyżowaniem) wraz z pętlą tramwajową. 1.2. Zakres robót obejmuje: 1.2.1. Rozbudowę drogi krajowej nr 14, al. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza na odcinku od skrzyżowania z ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Władysława Broniewskiego w m. Łódź. Zakres robót obejmuje: a) Rozbudowę publicznej drogi krajowej nr 14, al. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza na odcinku od skrzyżowania z ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Władysława Broniewskiego w m. Łódź, b) Przebudowę publicznej drogi krajowej ul. Władysława Broniewskiego w zakresie przebudowy wlotu zachodniego skrzyżowania z ul. Przybyszewskiego, c) Przebudowę publicznej drogi powiatowej ul. Władysława Broniewskiego w zakresie przebudowy wlotu wschodniego skrzyżowania z ul. Przybyszewskiego. w tym: - budowę, przebudowę, remont jezdni ulic, - budowę i przebudowę torowiska tramwajowego, - budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej odwodnienia jezdni i torowiska, - budowę i przebudowę chodników, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, zjazdów, - budowę peronów tramwajowych i autobusowych, - budowę zatok postojowych, - budowę i przebudowę sieci elektroenergetycznej w zakresie oświetlenia ulicy i zasilania oświetlenia ulicy, - budowę i przebudowę sieci elektroenergetycznej w zakresie budowy, przebudowy sygnalizacji świetlnej, - budowę, przebudowę i zabezpieczenie sieci gazowej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, cieplnej, teletechnicznej, elektroenergetycznej będących w kolizji z inwestycją, - budowę i przebudowę sieci trakcyjnej oraz sterowania i ogrzewania zwrotnic, - budowę i przebudowę sieci teletechnicznej w zakresie wykonania systemu informacji pasażerskiej, w tym budowę tablic informacji pasażerskiej, - budowę kanału technologicznego, - budowę i przebudowę sieci teletechnicznej w zakresie obszarowego systemu sterowania ruchem, - wycinkę drzew i krzewów będących w kolizji z inwestycją, - nasadzenia uzupełniające drzew i krzewów, zakładanie trawników, - wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu, - wykonanie elementów małej architektury (między innymi wiat, ławek, koszy, stojaków i podpórek na rowery). 1.2.2. Rozbudowę drogi powiatowej ul. Niższej na odcinku od skrzyżowania z ul. Władysława Broniewskiego do skrzyżowania z ul. Śląską wraz z budową pętli tramwajowo-autobusowej przy skrzyżowaniu ul. Niższej i ul. Śląskiej w m Łódź. Zakres robót obejmuje: a) Rozbudowę publicznej drogi powiatowej ul. Niższej na odcinku od skrzyżowania z ul. Władysława Broniewskiego do skrzyżowania z ul. Śląską wraz z budową pętli tramwajowo-autobusowej przy skrzyżowaniu ul. Niższej i ul. Śląskiej w m. Łódź. b) Przebudowę publicznej drogi powiatowej ul. Śląskiej w zakresie przebudowy wlotów skrzyżowania z ul. Niższą. (...) Zamówienie należy realizować zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i na zasadach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZIM-DZ.2621.15.2023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen, 45255600 Rohrschlangenbohrung, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45316200 Installation von Signalanlagen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001