2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na pořízení HW systémů pro železniční kolejová vozidla
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek bude nákup HW systémů (funkčních celků) pro železniční kolejová vozidla nebo instalace/reinstalace SW do stávajícího HW vybavení. Jedná se o kompletní informační a akustický systém (dále jen IAS), kamerové systémy a rychloměr pro ŽKV, nebo jeho část, včetně bezdrátového přenosu na server koncového zákazníka. Dodavatel bude povinen dodat zadavateli do místa plnění (včetně dopravy) jednotlivé sady HW komponentů (HW komponenty), včetně jejich příslušenství dokladů nezbytných k jejich užívání a technické dokumentace. Podrobný popis předmětu plnění s požadovanou technickou specifikací bude vždy uveden v zadávací dokumentaci pro zadávání veřejných zakázek v DNS a/nebo výzvě k podání nabídek a v jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 779777-2023
Interne Kennung: VZ0175529
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001