2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Zárubova – rekonstrukce kuchyně – dodávky
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ na části: Část 1: Technologické vybavení kuchyně ZŠ Zárubova Část 2: Nábytek a jiné vybavení kuchyně ZŠ Zárubova Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu nebo obě části veřejné zakázky. Pokud zadávací dokumentace nestanoví jinak, platí jednotlivá ustanovení zadávací dokumentace pro každou část veřejné zakázky. Pokud zadávací dokumentace nestanoví jinak, je dodavatel povinen předložit požadované dokumenty či doklady pro každou část veřejné zakázky, na kterou podává nabídku, zvlášť. PŘEDMĚT VEŘEJNÉ ZAKÁZKY Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání vybavení kuchyně v 1.NP ZŠ Zárubova. Část 1: Technologické vybavení kuchyně ZŠ Zárubova Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka a montáž technologického vybavení kuchyně základní školy. Část 2: Nábytek a jiné vybavení kuchyně ZŠ Zárubova Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku a jiného vybavení kuchyně základní školy.
Interne Kennung: ZŠ Zárubova – rekonstrukce kuchyně – dodávky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 39143200 Esszimmermöbel, 39112100 Esszimmerstühle, 39121200 Tische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Technologické vybavení kuchyně ZŠ Zárubova
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka a montáž technologického vybavení kuchyně základní školy.
Interne Kennung: Část 1: Technologické vybavení kuchyně ZŠ Zárubova
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Nábytek a jiné vybavení kuchyně ZŠ Zárubova
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku a jiného vybavení kuchyně základní školy.
Interne Kennung: Část 2: Nábytek a jiné vybavení kuchyně ZŠ Zárubova
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39143200 Esszimmermöbel, 39112100 Esszimmerstühle, 39121200 Tische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen