2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve ongevallenverzekering Provincie Gelderland
Beschreibung: Het betreft een Collectieve ongevallenverzekering. .
Interne Kennung: 2025-010163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Collectieve ongevallenverzekering t.b.v. provincie Gelderland
Beschreibung: Provincie Gelderland wenst een Collectieve ongevallenverzekering af te sluiten. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.