2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige opdracht met prijslijst met een arbeidsgeneesheer ten behoeve van Defensie
Beschreibung: Meerjarenopdracht op basis van een prijslijst met een arbeidsgeneesheer ten voordele van het Centrum voor Medische Expertises (CME) van het Militair Hospitaal Koningin Astrid (HMRA). 1 perceel van 20 uur per week
Interne Kennung: 27SS522B
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 27SS522B - 1
Interne Kennung: 1
663156-2026 - Licitación
Anuncio de información previa o anuncio periódico indicativo usado como convocatoria de licitación. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 27SS522B
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85100000 Servicios de salud
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 27SS522B - 1
Identificador interno: 1