2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z TERENU GMINY SZAFLARY
Beschreibung: Zakres robót obejmuje: Przedmiotem zamówienia objęte jest zagospodarowanie odpadów komunalnych, w szczególności z grupy 20 oraz odpadów wchodzących w skład odpadów z grupy 15 01 oraz 16 01 03 zużyte opony, kody stanowiące przedmiot zamówienia: 15 01 01 opakowania z papieru i tekstury, 15 01 02 odpady tworzyw sztucznych, 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe, 15 01 07 opakowania ze szkła, 15 01 09 opakowania tekstyliów, 16 01 03 zużyte opony, 20 01 08 odpady kuchenne ulegające biodegradacji, 20 01 10 odzież, 20 01 11 tekstylia, 20 01 35* zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć i urządzenia zawierające freony zawierające niebezpieczne składniki, 20 01 36 zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, urządzenia zawierające freony i zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne niezawierające niebezpiecznych składników, 20 01 99 inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny, 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji, 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, 20 03 07 odpady wielkogabarytowe, a) Pozostałe (zwane dalej resztkowymi) odpady komunalne i zmieszane odpady komunalne o kodzie 20 03 01 w ilości szacunkowej 1100 ton łącznie - odpady te dostarczane będą w workach czarnych lub luzem; - popiół o kodzie 20 01 99 w ilości szacunkowej 100 ton łącznie - odpady te dostarczane będą w workach szarych lub luzem; - odpady zielone o kodzie 20 02 01 oraz odpady ulegające biodegradacji 20 01 08 w ilości szacunkowej łącznie 150 ton - odpady te dostarczane będą w workach brązowych lub luzem. W przypadku zmiany przepisów prawa albo Regulaminu utrzymania czystości Gminy Szaflary, Wykonawca zastrzega możliwość dostarczania odpadów w workach innego koloru i możliwość rozdzielenia odpadów dostarczanych, wg. innego zestawienia kodów odpadów i/lub podziału na frakcje. b) Odpady segregowane w ilości szacunkowej: - papier i tektura (kod odpadu 15 01 01) w ilości 40 ton, - zmieszane odpady opakowaniowe (kod odpadu 15 01 06) w ilości 440 ton, - opakowania ze szkła (kod odpadu 15 01 07) w ilości 230 ton, - odpady tworzyw sztucznych (kod odpadu 15 01 02) w ilości 40 ton, - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kody odpadów: 20 01 35, 20 01 36) w ilości 0,2 tony, - odpady wielkogabarytowe (kod odpadu 20 03 07) w ilości 250 ton, - tekstylia, odzież (kody odpadów 15 01 09, 20 01 10, 20 01 11) w ilości 50 ton, - zużyte opony (kod odpadu 16 01 03) – 50 ton c) Odpady powyższe dostarczane będą zgodnie z obowiązującym na terenie Gminy Szaflary Regulaminem Utrzymania Czystości z podziałem na frakcje: worki żółte - metale i tworzywa sztuczne, worki niebieskie - papier, worki zielone/luzem – szkło, worki brązowe/luzem – bioodpady, worki szare/luzem – popiół, worki czarne/luzem – pozostałe odpady po segregacji tzw. resztkowe.
Interne Kennung: RGGZ.271.1.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 450 Tonnen