663200-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH IMPLANTÓW I ŚRUB DO ZESPALANIA KOŚCI DO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH IMPLANTÓW I ŚRUB DO ZESPALANIA KOŚCI DO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Beschreibung: DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH IMPLANTÓW I ŚRUB DO ZESPALANIA KOŚCI DO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Interne Kennung: WSzSL/MJ/AZ-121/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) u.p.z.p. wyznacza w postępowaniu skrócony nie krótszy niż 15-dniowy termin składania ofert, ze względu na fakt, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na asortyment wynikające ze zwiększonej liczby pacjentów i w związku z tym konieczności zabezpieczenia ciągłości udzielenia świadczeń zdrowotnych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: IMPLANTY I ŚRUBY DO ZESPALANIA KOŚCI
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4. Prawo opcji. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasad: 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) Przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczony dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. c) Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 9 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 9 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużenie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 9 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia. 3) zapisy wspólne dla obu zakresów: a) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w miarę posiadanych środków finansowych i w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. e) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WSzSL/MJ/AZ-121/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: