2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi przeglądów, napraw i konserwacji aparatury medycznej
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na okresowych przeglądach technicznych, bieżących naprawach oraz konserwacjach według poniższych części: Zadanie1 - Zadanie 58. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym I - Przeglądy” w „Formularzu cenowym II - Naprawy”, w „Formularzu cenowym III – Konserwacje” oraz we wzorach umów: a) Wzór umowy Nr I (Załącznik Nr 3) dotyczy Zadania 1 – 38 (Przeglądy) b) Wzór umowy Nr II (Załącznik Nr 3a) dotyczy Zadania 39 – 55 (Naprawy) c) Wzór umowy Nr III (Załącznik Nr 3b) dotyczy Zadania 56-58 stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ) - (dotyczy wszystkich Zadań za wyjątkiem: 5, 6, 10, 13, 15, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48, 49, 50, 56, 57, 58). Wykonawca jest zobowiązany do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowiącej integralną część SWZ (zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ) stanowiącą załącznik nr 2 do wzoru umowy I, wzoru umowy II i wzoru umowy III (załącznik nr 3, 3a i 3b do SWZ), zgodnie z wymienionymi Zadaniami tj.: dotyczy: Zadań: 5, 6, 10, 13, 15, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48, 49, 50, 56, 57, 58.
Vorherige Bekanntmachung: 300644-2025
Interne Kennung: EZ/107/EM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym I - Przeglądy” oraz we wzorze umowy Wzór umowy Nr I (Załącznik Nr 3) dotyczy Zadania 1 – 38 (Przeglądy) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Zad.3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Interne Kennung: Zad.5
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Interne Kennung: Zad.14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Interne Kennung: Zad.15
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Interne Kennung: Zad.22
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Interne Kennung: Zad.26
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Interne Kennung: Zad.31
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33
Interne Kennung: Zad.33
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36
Interne Kennung: Zad.36