2. Verfahren
Verfahren
Titel: Woonhuisbeveiliging
Beschreibung: De Rechtspraak wil één landelijke overeenkomst sluiten met een gespecialiseerde dienstverlener die optreedt als integrale partner op het gebied van woonhuisbeveiliging en family security. De dienstverlening richt zich op medewerkers van de Rechtspraak die vanwege hun functie of omstandigheden worden geconfronteerd met een verhoogd veiligheidsrisico. De opdrachtnemer moet niet alleen beveiligingsmaatregelen kunnen adviseren, leveren en onderhouden, maar ook zorgen voor monitoring, alarmopvolging, begeleiding, advies, coördinatie en ‘speciale diensten’ gedurende de gehele looptijd van een beveiligingstraject. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 800.000, -- exclusief btw per jaar, derhalve €4.000.000,-- exclusief btw over een looptijd van 5 jaar. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde van € 6.000.000,--exclusief btw.
Interne Kennung: WHB2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung, 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
663220-2026 - Competition
Netherlands – Security services – Woonhuisbeveiliging
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Woonhuisbeveiliging
Internal identifier: WHB2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices, 50610000 Repair and maintenance services of security equipment, 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1