663235-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenie Casco pojazdów szynowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej, ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie komunikacyjne „Koleje Małopolskie” Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie Casco pojazdów szynowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej, ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie komunikacyjne „Koleje Małopolskie” Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie Spółki „Koleje Małopolskie” Sp. z o.o. Zamówienie dzieli się na 5 (pięć) części. Poszczególne części obejmują następujące rodzaje ubezpieczeń: 1. Część 01 zamówienia: Ubezpieczenie Casco pojazdów szynowych 2. Część 02 zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej 3. Część 03 zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej 4. Część 04 zamówienia: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 5. Część 05 zamówienia: Ubezpieczenie komunikacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy) oraz pozostałych załącznikach do ppu. Ze względu na poufny charakter danych informacje szczegółowe mające znaczenie dla procedury udzielenia zamówienia, Zamawiający oznaczył jako informacje poufne i nie podlegają one publikacji na platformie zakupowej, gdzie zamieszczono SWZ. Zamawiający przekaże informacje o charakterze poufnym za pośrednictwem platformy zakupowej Wykonawcom, którzy do upływu terminu składania ofert złożyli wnioski o uzupełnienie treści SWZ (wzór wniosku stanowi załącznik do SWZ). Zmiany i wyjaśnienia dotyczące załączników oznaczonych jako poufne, Zamawiający na podstawie art. 137 ust. 3 Pzp udostępni Wykonawcom, którzy do upływu terminu składania ofert złożyli wnioski o uzupełnienie treści SWZ. Zamawiający dopuszcza wizję lokalną. Zamawiający zorganizuje wizje lokalne w dniach wskazanych w SWZ r. na terenie PTE Kraków "Koleje Małopolskie" po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zamawiający dopuszcza złożenie zgłoszenia do udziału w wizji za pośrednictwem platformy zakupowej lub poczty elektronicznej zgodnie z SWZ.
Interne KennungDZ.26.297.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 01 Ubezpieczenie Casco pojazdów szynowych
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest ubezpieczenie Casco pojazdów szynowych będących w posiadaniu samoistnym lub zależnym Ubezpieczającego, lub w posiadanie których Zamawiający wejdzie w okresie trwania Umowy. Pojazdy zgłaszane do ubezpieczenia w okresie trwania Umowy, zostaną objęte ochroną na warunkach obowiązującej Umowy. Wykaz i treść klauzul obligatoryjnych oraz fakultatywnych do Części 1 stanowi załącznik nr 18 do OPZ
Interne KennungCzęść 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514130 Eisenbahnversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji dotyczy przedłużenia okresu ochrony ubezpieczeniowej o okres dodatkowych 12 miesięcy - okres opcji 18.11.2027 – 17.11.2028.
LosLOT-0002
TitelCzęść 02 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej - odpowiedzialność cywilna deliktowa i kontraktowa (niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania) z tytułu prowadzenia działalności i użytkowania mienia. Wykaz i treść klauzul obligatoryjnych oraz fakultatywnych do Części 2 stanowi załącznik nr 19 do OPZ
Interne KennungCzęść 02
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji dotyczy przedłużenia okresu ochrony ubezpieczeniowej o okres dodatkowych 12 miesięcy - okres opcji 29.12.2027 - 28.12.2028.
LosLOT-0003
TitelCzęść 03 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej - odpowiedzialność cywilna deliktowa i kontraktowa (niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania) z tytułu prowadzenia działalności i użytkowania mienia. Wykaz i treść klauzul obligatoryjnych oraz fakultatywnych do Części 3 stanowi załącznik nr 20 do OPZ.
Interne KennungCzęść 03
LosLOT-0004
TitelCzęść 04 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk - ubezpieczeniem objęte są wszelkie szkody polegające na utracie, uszkodzeniu lub zniszczeniu ubezpieczonego mienia wskutek działania jednego lub kilku zdarzeń o charakterze nagłym, niespodziewanym i niezależnym od Zamawiającego, powstałe w okresie ubezpieczenia. Wykaz i treść klauzul obligatoryjnych oraz fakultatywnych do Części 4 stanowi załącznik nr 21 do OPZ.
Interne KennungCzęść 04
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji dotyczy przedłużenia okresu ochrony ubezpieczeniowej o okres dodatkowych 12 miesięcy - okres opcji 01.12.2027 – 30.11.2028.
LosLOT-0005
TitelCzęść 05 Ubezpieczenie komunikacyjne
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów zgodnie z załącznikami do OPZ. Ubezpieczenie obejmuje OC, NNW, ASS, AC. Wykaz i treść klauzul obligatoryjnych oraz fakultatywnych do Części 5 stanowi załącznik nr 22 do OPZ.
Interne KennungCzęść 05
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen