663251-2026 - Ergebnis
Kroatien – Büromöbel – Nabava uredske opreme i namještaja za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra i Opremanje uredskom opremom i arhivskim regalima Centra za pohranu i analizu podataka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava uredske opreme i namještaja za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra i Opremanje uredskom opremom i arhivskim regalima Centra za pohranu i analizu podataka
Beschreibung: Nabava uredske opreme i namještaja za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra i opremanje uredskom opremom i arhivskim regalima Centra za pohranu i analizu podataka
Interne Kennung: 43.1.3.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opremanje arhivskim regalima Centra za pohranu i analizu podataka
Beschreibung: Predmet nabave GRUPA 1 je nabava arhivskih regala za potrebe Centra za pohranu i analizu podataka. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkoj specifikaciji kao i svim ostalim uvjetima navedenim u Dokumentaciji. Ponuđena roba mora u cjelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz tehničke specifikacije. Dozvoljeno je nuđenje samo opreme koja u cjelosti zadovoljava minimalne zahtijevane tehničke karakteristike. Naručitelj neće odbiti ponudu ponuditelja koji je ponudio opremu boljih karakteristika od traženih.
Interne Kennung: 43.1.3.-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131100 Archivregale, 39132100 Aktenschränke, 39132000 Archivierungssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Uredski namještaj i oprema za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra
Beschreibung: Predmet nabave GRUPA 2 je nabava uredske opreme i namještaja za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkoj specifikaciji kao i svim ostalim uvjetima navedenim u dokumentaciji. Ponuđena roba mora u cjelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz tehničke specifikacije. Dozvoljeno je nuđenje samo opreme koja u cjelosti zadovoljava minimalne zahtijevane tehničke karakteristike iz Troškovnika. Ponuđeni proizvod mora zadovoljiti tražene tehničke parametre i karakteristike proizvoda opisanih u Tehničkoj specifikaciji ili imati bolje tehničke parametre i karakteristike.
Interne Kennung: 43.1.3.-2
Los: LOT-0003
Titel: Laboratorijski namještaj za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra
Beschreibung: Predmet nabave GRUPA 3 je nabava laboratorijskog namještaja za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkoj specifikaciji kao i svim ostalim uvjetima navedenim u dokumentaciji. Ponuđena roba mora u cjelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz tehničke specifikacije. Dozvoljeno je nuđenje samo opreme koja u cjelosti zadovoljava minimalne zahtijevane tehničke karakteristike iz Troškovnika. Ponuđeni proizvod mora zadovoljiti tražene tehničke parametre i karakteristike proizvoda opisanih u tehničkoj specifikaciji ili imati bolje tehničke parametre i karakteristike.
Interne Kennung: 43.1.3.-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Los: LOT-0004
Titel: Medicinski namještaj za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra
Beschreibung: Predmet nabave GRUPA 4 je nabava medicinskog namještaja za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkoj specifikaciji kao i svim ostalim uvjetima navedenim u Dokumentaciji. Ponuđena roba mora u cjelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz tehničke specifikacije. Dozvoljeno je nuđenje samo opreme koja u cjelosti zadovoljava minimalne zahtijevane tehničke karakteristike iz Troškovnika. Ponuđeni proizvod mora zadovoljiti tražene tehničke parametre i karakteristike proizvoda opisanih u tehničkoj specifikaciji ili imati bolje tehničke parametre i karakteristike.
Interne Kennung: 43.1.3.-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Namještaj od nehrđajućeg čelika za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra
Beschreibung: Predmet nabave GRUPE 5 je nabava namještaja od nehrđajućeg čelika za potrebe Regionalnog transfuzijskog centra. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkoj specifikaciji kao i svim ostalim uvjetima navedenim u Dokumentaciji. Ponuđena roba mora u cjelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz tehničke specifikacije. Dozvoljeno je nuđenje samo opreme koja u cjelosti zadovoljava minimalne zahtijevane tehničke karakteristike iz Troškovnika. Ponuđeni proizvod mora zadovoljiti tražene tehničke parametre i karakteristike proizvoda ili imati bolje tehničke parametre i karakteristike.
Interne Kennung: 43.1.3.-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel