2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Włoszakowice oraz zorganizowanie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w okresie od 1.01.2026 r. do 30.06.2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Włoszakowice oraz zorganizowanie prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w okresie od 1.01.2026 r. do 30.06.2026 r. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001