2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en uitvoering parkmanagement bedrijventerrein Papendorp
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van een dienstverlener die namens de Vereniging Parkmanagement Papendorp de activiteiten in het kader van het parkmanagement van het openbaar gebied van het bedrijventerrein Papendorp gaat uitvoeren €450.000,- Wordt nog vastgesteld in de gunningsleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie document €450.000,- Wordt nog vastgesteld in de gunningsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen