See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MATERIALE SANITARE CIRCULAȚIE EXTRACORPOREALĂ
Beschreibung: Acord cadru furnizare materiale sanitare chirurgie cardiovasculara. Autoritatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor). Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Interne Kennung: 4364594202310
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Canule arteriale pentru arc aortic
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 700 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 300 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Canule arteriale femurale
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 300 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 100 buc.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Canule arteriale femurale – minim invazive
Beschreibung: cant. min. ac. 50 buc/ max. ac. 300 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 100 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Canule venoase single stage maleabile
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 1000 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 300 buc.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Canule venoase angulate cu varf metalic
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Canule venoase angulate
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 400 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 200 buc.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Canule venoase dual stage
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Canule venoase dual stage – minim invazive
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Canula venoasa dual stage profil redus
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 500 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 300 buc.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Canula venoasa triple stage
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Canula venoasa femurala
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Canula venoasa femurala - minim invaziva
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Canula pentru atriul drept - minim invaziva
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Canule vent pentru adulti si copii
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Canule vent ventricular pentru adulti
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Canula anterograda cu linie de vent laterala pentru administrarea cardioplegiei pentru adulti
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Canula retrograda pentru administrarea cardioplegiei – cu balon
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Canula retrograda pentru administrarea cardioplegiei – fara balon
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Adaptor cardioplegie ¼ llm cu robinet
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 1000 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 100 buc.
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0020
Titel: Piesa in y pentru administrarea cardioplegiei 12 fr
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Canule ostii coronare
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Canule pentru administrarea cardioplegiei in ostiile coronare cu balon 8-27 fr
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 600 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 300 buc.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Canule pentru aspiratia in pericard si/sau intracardiac
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Oxigenator cu membrana tratat si set tratat – adulti
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.800 buc, cant. min. ctr. sub. 50 buc/ max. ctr. sub.200 buc.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Set si cartus hemofiltru adulti
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.1000 buc, cant. min. ctr. sub. 50 buc/ max. ctr. sub. 300 buc.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Set pentru administrarea cardioplegiei cu sange si racirea prin heat exchenger
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.1200 buc, cant. min. ctr. sub. 50 buc/ max. ctr. sub. 300 buc.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Set de cardioplegie si circulatie cerebrala in disectia de aorta
Beschreibung: cant. min. ac. 50 buc/ max. ac.200 buc, cant. min. ctr. sub. 10 buc/ max. ctr. sub. 100 buc.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Set pentru administrat cardioplegia cristaloida
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.500 buc, cant. min. ctr. sub. 50 buc/ max. ctr. sub. 200 buc.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Set pentru cardioplegia cristaloida + perfuzie in carotide (in disectie)
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Set tub arterial pentru cec 3/8 pentru derivatie in disectiile si minimal invazive
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Set tub venos pentru cec ½ pentru derivatie in disectie
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Kit pentru aspiratie in sistemul venos
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Senzori de nivel
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.2000 buc, cant. min. ctr. sub. 100 buc/ max. ctr. sub. 500 buc.
Interne Kennung: 33
Haupteinstufung (cpv): 30237475 Elektrische Sensoren
Los: LOT-0034
Titel: Eprubete act
Beschreibung: cant. min. ac. 2000 buc/ max. ac.15000 buc, cant. min. ctr. sub. 100 buc/ max. ctr. sub. 5000 buc.
Interne Kennung: 34
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0035
Titel: Soluţie cardioplegică de întreţinere st. thomas
Beschreibung: cant. min. ac. 300 buc/ max. ac.2000 buc, cant. min. ctr. sub. 100 buc/ max. ctr. sub. 700 buc.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Soluţie cardioplegică de întreţinere custodiol
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.1000 buc, cant. min. ctr. sub. 100 buc/ max. ctr. sub. 500 buc.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Conector male-male
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.10000 buc, cant. min. ctr. sub. 100 buc/ max. ctr. sub. 5000 buc.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Conectoare drepte
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Conectoare in y
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Canule femurale arteriale si venoase cu introducere percutana
Beschreibung: cant. min. ac. 10 buc/ max. ac.100 buc, cant. min. ctr. sub. 5 buc/ max. ctr. sub. 50 buc.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Organizator tuburi
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac.800 buc, cant. min. ctr. sub. 50 buc/ max. ctr. sub. 200 buc.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Filtru bacteriologic pentru gaze
Interne Kennung: 42
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung