663344-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Egyéni védőeszköz és katonai sugárzásmérő szervize
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Egyéni védőeszköz és katonai sugárzásmérő szervize
Beschreibung: A közbeszerzési eljárás keretében egyéni védőeszközök és katonai sugárzásmérő mérőműszerek szervizének beszerzésére kerül sor az alábbi 3 részben, melynek eredményeképpen vállalkozási keretszerződések megkötésére kerül sor a nyertes ajánlattevőkkel. 1. rész: Légzésvédelmi egyéni védőeszközökhöz tartozó szolgáltatások Légzésvédelmi egyéni védőeszközökhöz tartozó szolgáltatások beszerzése nettó 1 160 000 000 HUFkeretösszeg erejéig. Jelen közbeszerzés folyamatos, 24+12 hónapra kiterjedő időtartamú vállalkozási keretszerződéskeretében végzendő légzésvédelmi egyéni védőeszközök szervizelésére, karbantartására és javítására vonatkozik.Megrendelő a keretösszeg legalább 70%-ának (nettó 812 000 000 HUF) lehívására (eseti megrendelés kibocsátására)vállal kötelezettséget. A keretösszeg fennmaradó 30 %-a tekintetében Megrendelő nem vállal megrendelésikötelezettséget, ezen összegre Vállalkozó az eseti megrendelések elmaradása miatt Megrendelő felé követeléssel nemélhet. A szolgáltatással érintett hordozható sűrített levegős légzőkészülékek teljes álarccal és engedélyezettalkotóelemeik mennyisége: • Komplett légzőkészülék: 3250 db • Tartalék palack a sűrített levegős légzőkészülékhez:7760 db • Tartalék álarc sűrített levegős légzőkészülékhez: 10 852 db A mennyiség tájékoztató jelleggel kerültmegadásra, továbbá a megfelelő ajánlattétel biztosítása érdekében került rögzítésre, valamint az a közbeszerzésmegkezdésekor irányadó állapotot tükrözi, azonban az a szerződés teljesítésének időtartama alatt változhat. A részletesműszaki paramétereket és elvárt minimumkövetelményeket részletesen a KD mellékletét képező műszaki leírástartalmazza. 2. rész: Gázvédő ruházatokhoz kapcsolódó szolgáltatások Gázvédő ruházatokhoz kapcsolódó szolgáltatások beszerzése nettó 70 400 000 HUF keretösszeg erejéig. Jelenközbeszerzés folyamatos, 24+12 hónapra kiterjedő időtartamú vállalkozási keretszerződés keretében végzendő gázvédőruházatok szervizelésére, karbantartására és javítására vonatkozik. Megrendelő a keretösszeg legalább 70%- ának(nettó 49 280 000 HUF) lehívására (eseti megrendelés kibocsátására) vállal kötelezettséget. A keretösszeg fennmaradó30 %-a tekintetében Megrendelő nem vállal megrendelési kötelezettséget, ezen összegre Vállalkozó az esetimegrendelések elmaradása miatt Megrendelő felé követeléssel nem élhet. A szolgáltatással érintett eszközök típusai ésmennyisége: • Dräger CPS 5800 • Dräger CPS 5900 • Dräger CPS 6800 • Dräger CPS 6900 • Dräger CPS 7800 •Dräger CPS 7900 • Dräger Teammaster • Dräger Workmaster • MSA Chempion Elite • MSA Vautex Elite • TRELLCHEM-SUPER • TRELLCHEM EVO • TRELLCHEM LIGHT • Respirex Teljes mennyiség: 550 db A mennyiségek tájékoztatójelleggel kerültek megadásra, továbbá a megfelelő ajánlattétel biztosítása érdekében kerültek rögzítésre, valamint azok aközbeszerzés megkezdésekor irányadó állapotot tükrözik, azonban azok a szerződés teljesítésének időtartama alattváltozhatnak. A részletes műszaki paramétereket és elvárt minimumkövetelményeket részletesen a KD mellékletétképező műszaki leírás tartalmazza. 3. rész: Radioaktív anyagok, harcanyagok felderítésére szolgáló katonai felhasználásra szánt műszerekhez kapcsolódó szolgáltatások Radioaktív anyagok, harcanyagok felderítésére szolgáló katonai felhasználásra szánt műszerekhez kapcsolódószolgáltatások) beszerzése nettó 56 600 000 HUF keretösszeg erejéig. Jelen közbeszerzés folyamatos, 24+12 hónaprakiterjedő időtartamú vállalkozási keretszerződés keretében végzendő gázvédő ruházatok szervizelésére, karbantartásáraés javítására vonatkozik. Megrendelő a keretösszeg legalább 70%- ának (nettó 39 620 000 HUF) lehívására (esetimegrendelés kibocsátására) vállal kötelezettséget. A keretösszeg fennmaradó 30 %-a tekintetében Megrendelő nemvállal megrendelési kötelezettséget, ezen összegre Vállalkozó az eseti megrendelések elmaradása miatt Megrendelőfelé követeléssel nem élhet. A szolgáltatással érintett műszerek típusai és mennyisége: Gamma IH-95, 50 db Gamma IH-295, 41 db Gamma BNS-94FM mobil sugárkapu, 22 db A mennyiségek tájékoztató jelleggel kerültek megadásra,továbbá a megfelelő ajánlattétel biztosítása érdekében kerültek rögzítésre, valamint azok a közbeszerzésmegkezdésekor irányadó állapotot tükrözik, azonban azok a szerződés teljesítésének időtartama alatt változhatnak. Arészletes műszaki paramétereket és elvárt minimumkövetelményeket részletesen a KD mellékletét képező műszakileírás tartalmazza. További információkat az egyes részek esetében a közbeszerzés tárgya vonatkozásában az ajánlati felhívás BT-24, II.2.4) pontjai, valamint a Közbeszerzési Dokumentumok (a továbbiakban: KD), különösen annak mellékleteit képező műszaki leírások és a szerződéstervezet tartalmaz.
Interne Kennung: EKR002204282023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Légzésvédelmi védőeszközökhöz tartozó szolgáltatás
Beschreibung: Légzésvédelmi egyéni védőeszközökhöz tartozó szolgáltatások beszerzése nettó 1 160 000 000 HUF keretösszeg erejéig. Jelen közbeszerzés folyamatos, 24+12 hónapra kiterjedő időtartamú vállalkozási keretszerződés keretében végzendő légzésvédelmi egyéni védőeszközök szervizelésére, karbantartására és javítására vonatkozik. Megrendelő a keretösszeg legalább 70%-ának (nettó 812 000 000 HUF) lehívására (eseti megrendelés kibocsátására) vállal kötelezettséget. A keretösszeg fennmaradó 30 %-a tekintetében Megrendelő nem vállal megrendelési kötelezettséget, ezen összegre Vállalkozó az eseti megrendelések elmaradása miatt Megrendelő felé követeléssel nem élhet. A szolgáltatással érintett hordozható sűrített levegős légzőkészülékek teljes álarccal és engedélyezett alkotóelemeik mennyisége: • Komplett légzőkészülék: 3250 db • Tartalék palack a sűrített levegős légzőkészülékhez: 7760 db • Tartalék álarc sűrített levegős légzőkészülékhez: 10 852 db A mennyiség tájékoztató jelleggel került megadásra, továbbá a megfelelő ajánlattétel biztosítása érdekében került rögzítésre, valamint az a közbeszerzés megkezdésekor irányadó állapotot tükrözi, azonban az a szerződés teljesítésének időtartama alatt változhat. A részletes műszaki paramétereket és elvárt minimumkövetelményeket részletesen a KD mellékletét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X.30.) Korm. r.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel Ajánlatkérő (a továbbiakban: AK) hangsúlyozza, hogy amennyiben a KD bármely része valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, illetve amennyiben szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat, vagy műszaki ajánlást határoz meg, úgy azok csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek, AK az azzal egyenértékű terméket is elfogadja. AK felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű termék megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek (a továbbiakban: AT) az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR002204282023/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten