2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 3 500 000,00 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 3 500 000,00 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 9 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 3 500 000,00 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 9 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia