663366-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Zelte – Magasnyomású pneumatikus sátorrendszer és elemei
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magasnyomású pneumatikus sátorrendszer és elemei
Beschreibung: Adásvételi szerződés: "Magasnyomású pneumatikus sátorrendszer és elemei beszerzése" tárgyban. A beszerzés mennyisége 1 darab sátorrendszer, amely az alábbiakat tartalmazza: - Kisméretű pneumatikus sátorkészlet: 43 darab - Közepes méretű pneumatikus sátorkészlet: 3 darab - A Gyorstelepítésű konténeres sátorrendszer kiegészítő és tároló/szállító elemek a teljes rendszerhez: 1 készlet. A részletes műszaki leírást és követelményrendszert a közbeszerzési dokumentumok (továbbiakban: KD) tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001457302026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatok értékelése a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján, a legalacsonyabb ár értékelési szempont alapján történik.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001457302026/1
663366-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001457302026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39522530 Tents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001457302026/1