663389-2026 - Ergebnis
Ungarn – Diverse Nahrungsmittel – Élelm.alapanyag–Mirelit, tej, zöldség, pékáru 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelm.alapanyag–Mirelit, tej, zöldség, pékáru 2027
Beschreibung: Adásvételi szerződés keretében élelmezési alapanyagok beszerzése 4 részben a közbeszerzési dokumentumok szerinti műszaki termékleírásban meghatározottak szerint és tételenként az alábbi különféle élelmiszerek beszerzésére (12 hónap): 1. Mirelit áruk alapmennyiség összesen: 29735 kg 1100 db 2. Tej, tejtermékek alapmennyiség összesen: 33410 l, 96230 db, 11440 kg, 14000 doboz 3. Zöldségek, gyümölcsök, tojás alapmennyiség összesen: 173765 kg, 23150 csomó, 750 db 4. Pékáruk alapmennyiség összesen: 49770 kg, 157860 db Opciós mennyiség: + 30%. Részletes leírás, specifikáció a dokumentációban található.
Vorherige Bekanntmachung: 329612-2026
Interne Kennung: EKR000803492026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő valamennyi rész esetében a benyújtott ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontjában rögzítetteknek megfelelően a legalacsonyabb ár alapján értékeli. Ajánlatkérő igényeinek a műszaki leírásban szereplő konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő áruk, termékek felelnek meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását ebben az esetben további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mirelit áruk
Beschreibung: Mirelit áruk szállítása a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki termékleírásban az egyes termékek tekintetében meghatározott minimum követelmények szerint összesen 29735 kg, 1100 db mennyiségben. A részen belül valamennyi tételre(termékre) kell ajánlatot tenni ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Felhívjuk a figyelmet, hogy az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben a teljes egyenértékűség nem áll fenn, akkor az ajánlatkérő az ajánlatot érvényteleníti a Kbt. 73. § (1) bekezdése n) pontja alapján, mivel ekkor a Kbt. 2.§ (2) bekezdése alapján nem biztosítható az ajánlattevők esélyegyenlősége.
Interne Kennung: EKR000803492026/1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A részen belül minden tételsorra vonatkozóan a megrendelni kívánt termék esetében ajánlatkérő meghatározta az opciós mennyiségeket, mely összesen 8921 kg 330 db. Az opcionális részre nem lehetséges külön árajánlatot tenni, az arra vonatkozó egységár az alapmennyiségre vonatkozó egységárral azonos, ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Tekintettel a szolgáltatás igénybe vevői számának változására, ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy igényfelmerülése esetén az alapmennyiség lehívását követően egyoldalú nyilatkozatban rendelkezzen az opciós mennyiség igénybevételéről, melyről a szerződés lejárta előtt 60 nappal értesíti a nyertes ajánlattevőt. A szükséges mennyiségű terméket részen belül terméksorokon, akár egy vagy több részletben lehívhatja az adásvételi szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő nem köteles részen belül terméksorokon a teljes opcionális mennyiség lehívására.
Los: LOT-0002
Titel: Tej, tejtermékek
Beschreibung: Tej tejtermékek szállítása a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki termékleírásban az egyes termékek tekintetében meghatározott minimum követelmények szerint összesen 33410 l, 96230 db, 11440 kg, 14000 doboz mennyiségben. A részen belül valamennyi tételre(termékre) kell ajánlatot tenni ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Felhívjuk a figyelmet, hogy az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben a teljes egyenértékűség nem áll fenn, akkor az ajánlatkérő az ajánlatot érvényteleníti a Kbt. 73. § (1) bekezdése n) pontja alapján, mivel ekkor a Kbt. 2.§ (2) bekezdése alapján nem biztosítható az ajánlattevők esélyegyenlősége.
Interne Kennung: EKR000803492026/2
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Beschreibung der Optionen: A részen belül minden tételsorra vonatkozóan a megrendelni kívánt termék esetében ajánlatkérő meghatározta az opciós mennyiségeket, mely összesen 10023 l, 28869 db, 3432 kg, 4200 doboz. Az opcionális részre nem lehetséges külön árajánlatot tenni, az arra vonatkozó egységár az alapmennyiségre vonatkozó egységárral azonos, ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Tekintettel a szolgáltatás igénybe vevői számának változására, ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy igényfelmerülése esetén az alapmennyiség lehívását követően egyoldalú nyilatkozatban rendelkezzen az opciós mennyiség igénybevételéről, melyről a szerződés lejárta előtt 60 nappal értesíti a nyertes ajánlattevőt. A szükséges mennyiségű terméket részen belül terméksorokon, akár egy vagy több részletben lehívhatja az adásvételi szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő nem köteles részen belül terméksorokon a teljes opcionális mennyiség lehívására.
Los: LOT-0003
Titel: Zöldségek, gyümölcsök, tojás
Beschreibung: Zöldség-, gyümölcsfélék, tojás szállítása a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki termékleírásban az egyes termékek tekintetében meghatározott minimum követelmények szerint összesen 173765 kg, 23150 csomó, 750 db mennyiségben. A részen belül valamennyi tételre(termékre) kell ajánlatot tenni ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Felhívjuk a figyelmet, hogy az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben a teljes egyenértékűség nem áll fenn, akkor az ajánlatkérő az ajánlatot érvényteleníti a Kbt. 73. § (1) bekezdése n) pontja alapján, mivel ekkor a Kbt. 2.§ (2) bekezdése alapján nem biztosítható az ajánlattevők esélyegyenlősége.
Interne Kennung: EKR000803492026/3
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Beschreibung der Optionen: A részen belül minden tételsorra vonatkozóan a megrendelni kívánt termék esetében ajánlatkérő meghatározta az opciós mennyiségeket, mely összesen: 52130 kg, 6945 csomó, 225 db. Az opcionális részre nem lehetséges külön árajánlatot tenni, az arra vonatkozó egységár az alapmennyiségre vonatkozó egységárral azonos, ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Tekintettel a szolgáltatás igénybe vevői számának változására, ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy igényfelmerülése esetén az alapmennyiség lehívását követően egyoldalú nyilatkozatban rendelkezzen az opciós mennyiség igénybevételéről, melyről a szerződés lejárta előtt 60 nappal értesíti a nyertes ajánlattevőt. A szükséges mennyiségű terméket részen belül terméksorokon, akár egy vagy több részletben lehívhatja az adásvételi szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő nem köteles részen belül terméksorokon a teljes opcionális mennyiség lehívására.
Los: LOT-0004
Titel: Pékáruk
Beschreibung: Sütőipari termékek szállítása a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki termékleírásban az egyes termékek tekintetében meghatározott minimum követelmények szerint összesen 49770 kg, 157860 db mennyiségben. A részen belül valamennyi tételre(termékre) kell ajánlatot tenni ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Felhívjuk a figyelmet, hogy az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben a teljes egyenértékűség nem áll fenn, akkor az ajánlatkérő az ajánlatot érvényteleníti a Kbt. 73. § (1) bekezdése n) pontja alapján, mivel ekkor a Kbt. 2.§ (2) bekezdése alapján nem biztosítható az ajánlattevők esélyegyenlősége.
Interne Kennung: EKR000803492026/4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Beschreibung der Optionen: A részen belül minden tételsorra vonatkozóan a megrendelni kívánt termék esetében ajánlatkérő meghatározta az opciós mennyiségeket, mely összesen 14931 kg, 47358 db. Az opcionális részre nem lehetséges külön árajánlatot tenni, az arra vonatkozó egységár az alapmennyiségre vonatkozó egységárral azonos, ellenkező esetben az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelen. Tekintettel a szolgáltatás igénybe vevői számának változására, ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy igényfelmerülése esetén az alapmennyiség lehívását követően egyoldalú nyilatkozatban rendelkezzen az opciós mennyiség igénybevételéről, melyről a szerződés lejárta előtt 60 nappal értesíti a nyertes ajánlattevőt. A szükséges mennyiségű terméket részen belül terméksorokon, akár egy vagy több részletben lehívhatja az adásvételi szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő nem köteles részen belül terméksorokon a teljes opcionális mennyiség lehívására.