See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale Sanitare Chirurgie 1- 3 loturi
Beschreibung: Acord cadru furnizare materiale sanitare Chirurgie 1- 3 loturi. Autoritatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor). Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Interne Kennung: 4364594202595
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kit materiale consumabile pentru utilizare intraoperatorie sterile (interventii chirugicale mari)
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 8.000 buc, cant. min. ctr. sub. 100 buc/ max. ctr. sub. 200 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kit materiale consumabile pentru utilizare intraoperatorie sterile (interventii chirugicale medii și mici)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kit materiale consumabile pentru utilizare postoperatorie
Beschreibung: cant. min. ac. 100 buc/ max. ac. 3.000 buc, cant. min. ctr. sub. 100 buc/ max. ctr. sub. 200 buc.
Interne Kennung: 3