2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów promocyjnych i gadżetów z logo dla Centrum Studiów Zaawansowanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i wykonanie materiałów promocyjnych i reklamowych dla Centrum Studiów Zaawansowanych w podziale na części zamówienia, zwane dalej ,,Częściami” od 1 do 3: Część 1: Dostawa i wykonanie gadżetów promocyjnych z logo studiów ID PW; Część 2: Dostawa i wykonanie materiałów i koszulek z logo studiów ID PW; Część 3: Dostawa i wykonanie gadżetów reklamowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby materiałów i gadżetów promocyjnych w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej ,,Części od 1 do 3” został określony w Formularzach asortymentowo-cenowych, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 2.1 - 2.3 do SWZ oraz na warunkach określonych w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do umowy.
Interne Kennung: WMiNI/PP-15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Sposób przygotowania i złożenia oferty określono w Rozdziale XIV SWZ, 2) Komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl 3) Postępowanie prowadzone w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa i wykonanie gadżetów promocyjnych z logo studiów ID PW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie gadżetów promocyjnych z logo studiów ID PW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby materiałów i gadżetów promocyjnych został określony w Formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa i wykonanie materiałów i koszulek z logo studiów ID PW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie materiałów i koszulek z logo studiów ID PW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby materiałów i gadżetów promocyjnych został określony w Formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa i wykonanie gadżetów reklamowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie gadżetów reklamowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby materiałów i gadżetów promocyjnych został określony w Formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3